Jaunalietuvių sporto organizacija vs Best 4 You (88:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 01:30 val., peržiūros: 1411

Lapkričio 16 dieną Kauno Centro Sporto mokykloje įvyko įmonių lygos, D pogrupio reguliariosios rungtynės tarp "Jaunalietuvių sporto organizacija" (šeimininkai) ir "Best 4 you" (svečiai). Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai pirmavo 35:15. Antrame kėlinuke "Jaunalietuvių sporto organizacija" dar labiau nutolo nuo varžovų – 55:22. Trečiame ketvirtyje šeimininkai nemažino apsukų ir jų turima persvara dar labiau išaugo – 79:33. Paskutinis kėlinys buvo tiesiog formalumas ir "Jaunalietuvių sporto organizacija" šventė pergalę rezultatu 88:50.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir pirmavo beveik dviženkle persvara (14:6). Vėliau sekęs spurtas 16:0 padidino "Jaunalietuvių sporto organizacija" ekipos persvarą iki dvidešimt keturių taškų (30:6). Iki kėlinio pabaigos svečiai laimėjo atkarpą 9:5 ir šiek tiek sumažino atsilikimą. 35:15 pirmavo "Jaunalietuvių sporto organizacija".

Antrame rungtynių kėlinyje šeimininkai toliau sėkmingai tolo nuo varžovų (45:19), o spurtas 10:0 kėlinio gale leido "Jaunalietuvių sporto organizacija" išsiveržti į priekį – 55:22.

Trečiame kėlinuke šeimininkai buvo priekyje triuškinančia persvara (71:24), tačiau iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko ją šiek tiek sumažinti. Po trečiojo kėlinuko 79:33 "Jaunalietuvių sporto organizacija" naudai.

Paskutiniame kėlinuke šeimininkai visiškai atsipalaidavo ir žaidė tiesiog savo malonumui. Svečiai tuo pasinaudoję sukūrė spurtą 12:0 ir sušvelnino milžiniška šeimininkų turėtą persvarą (79:44). Iki rungtynių pabaigos komandos apsikeitė pora rezultatyvių atakų ir galutinis rungtynių rezultatas – 88:50.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Mūsų komandos meistriškumas buvo šiek tiek geresnis. Jaunesni vyrai "aplakstė" varžovus. Krito metimai, sekėsi, to pasekoje atsiplėšėme, o paskui beliko tik sėkmingai pabaigti"

"Best 4 you" ekipos treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė blogas nusiteikimas. Jie buvo gerokais stipresni, tačiau jei būtume susirinkę visi gal atotrūkis būtų žymiai mažesnis"

Jaunalietuvių sporto organizacija: Martynas Valaitis – 34 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Kisielius – 14 tšk., A.Aleknavičius – 11 tšk., Marius Širvaitis – 10 tšk.

Best 4 You: Karolis Klimas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Balasevičius – 16 tšk., Tomas Lincevičius – 9 tšk.

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „KMT“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:29 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)