LŽŪU - PILĖNAI 2 vs RADIJAS TAU (88:101)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Radijas TAU" iškovojo dar vieną pergalę, įveikęs "LŽŪU - Pilėnai 2" komandą

2010 vasario 21 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 4857
Sekmadienį, Vasario 21 dieną, "LŽŪU" sporto salėje įvyko „B“ lygos D grupės varžybos. Jose aikštės šeimininkai „LŽŪU – Pilėnai 2“ priemė svečius „Radijas TAU“ komandą. Iki šių varžybų „LŽŪU – Pilėnai 2“ buvo iškovoję vieną pergalę ir patyrę keturias nesėkmes. „Radijas TAU“ savo sąskaitoje turėjo šešias pergales ir vieną pralaimėjimą. Sezono pradžioje šios komandos jau buvo susikovusios aikštėje. Tą kartą 84:53 varžybas laimėjo „LŽŪU – Pilėnai 2“. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, o pirmo kėlinio pabaigoje padidino pranašumą iki septinių taškų (28:21). Antro ketvirčio pirmoje pusėje aikštėje vyko lygi kova, bet kėlinio pabaigoje daug geriau rungtyniavo „Radijas TAU“, spurtavęs rezultatu 0:11. Sužaidus pirmą varžybų pusę minimalia persvara pirmavo svečiai. Trečio kėlinio pirmoje pusėje savo persvarą didino „Radijas TAU“, kuri sužaidus beveik penkias minutes siekė 16 taškų (48:64). Vėliau „LŽŪU – Pilėnai 2“ sumažino persvarą, kuri pasibaigus trečiam kėlinukui buvo aštuoni taškai (67:75). Ketvirtame ketvirtyje „Radijas TAU“ komandai buvo pavykę padidinti persvarą iki 21 taško (78:99), bet gale varžybų 10:0 spurtavę šeimininkai sumažino persvarą. Rungtynes rezultatu 88:101 laimėjo „Radijas TAU“. Tai buvo septinta jų pergalė D grupėje.

Nors rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Radijas TAU“ komandos žaidėjas R.Stackevičius, netrukus tris iš eilės dvitaškius pelnė „LŽŪU – Pilėnai 2“ komandos žaidėjai ir sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 6:2. „Radijas TAU“ sėkmingai užbaigęs porą atakų, penktą minutę rezultatą išlygino (6:6). Prasidėjus šeštai varžybų minutei, V.Pavilionis („LŽŪU – Pilėnai 2“) pelnė du taškus su varžovo pražanga ir vėl persvarą sugrąžino šeimininkam (9:6). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviem minutėm iki ketvirčio pabaigos, komandas skyrė keturi taškai (20:16). Tada tritaškį ir dvitaškį pataikė V.Rudelevičius ir vėl į priekį išvedė „Radijas TAU“ komandą. Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „LŽŪU – Pilėnai 2“. Jie per minutę ir 20 sekundžių pelnė aštuonis taškus. Po pirmo kėlinio 28:21 priekyje buvo „LŽŪU – Pilėnai 2“. „LŽŪU – Pilėnai 2“ šiame ketvirtyje pataikė penkis tritaškius.

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai. „LŽŪU – Pilėnai 2“ komandai pavyko išlaikyti įgytą pranašumą. Sužaidus tris minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 31:23. „LŽŪU – Pilėnai 2“ dažnai išprovokuodavo varžovų pražangas, bet dažniausiai iš dviejų baudų metimų pataikydavo tik vieną. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos, rezultatas buvo 38:33 vis dar „LŽŪU – Pilėnai 2“ komandos naudai. Tada tritaškį, o vėliau ir dvitaškį pataikė M.Andrijauskas („LŽŪU – Pilėnai 2“) ir pirmą kart šios dienos varžybose šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (43:33). Sekančias dvi minutes puikiai žaidė „Radijas TAU“. Komanda pelnė 11 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį 43:44. Po taiklaus D. Kubošio („LŽŪU – Pilėnai 2“) metimo vienu tašku pirmavo šeimininkai, bet „Radijas TAU“ žaidėjas K.Tarvydas kėliniui besibaigiant pelnė dvitaškį. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 45:46 pirmavo „Radijas TAU“.

Trečiam kėliniui prasidėjus, „LŽŪU – Pilėnai 2“ komandos žaidėjas D.Arlauskas vienu taikliu baudos metimu rezultatą išlygino (46:46). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Radijas TAU“ bei įgijo 10 taškų persvarą (46:56). Komandos jau buvo sužaidusios keturias minutes šiame kėlinyje. V.Pavilionis („LŽŪU – Pilėnai 2“) pataikė du baudų metimus, taip sumažindamas varžovų persvarą iki aštuonių taškų (48:56). „Radijas TAU“ komanda vėl spurtavo, pelnydami aštuonis taškus be atsako ir likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos pirmavo 16 taškų (48:64). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė 15 taškų (58:73). Per devintą varžybų minutę „LŽŪU – Pilėnai 2“ komanda pelnė septynis taškus, o varžovam neleido pelnyti nei vieno taško (65:73). Ketvirčio pabaigoje, komandos pataikė dar po vieną dvitaškį. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui rezultatas buvo 67:75.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo septyniais „Radijas TAU“ taškais, kas sugrąžino jiem 15 taškų persvarą (67:82). Sužaidus keturias minutes, 72: 88 pirmavo svečiai. „LŽŪU – Pilėnai 2“ komanda bandė vytis varžovus, bet sumažinus jiem skirtumą taškus pelnydavo ir „Radijas TAU“, taip išlaikydamas įgytą pranašumą. Likus truputį daugiau nei dviem minutėm iki varžybų pabaigos, komandas skyrė 21 taškas (78:99). Per paskutines dvi kėlinio minutes „LŽŪU – Pilėnai 2“ pelnė 10 taškų bei sumažino skirtumą iki 11 (88:99). Prieš baigiantis varžybų laikui, „Radijas TAU“ žaidėjas S.Steponavičius pataikė dvitaškį, taip pelnydamas 101 komandos tašką. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:101.

„Radijas TAU“ komandos treneris A. Lapinskas po varžybų sakė: „Rungtynės nieko nebelėmė, tai truputį atsipalaidavę buvo žaidėjai. Varžybose buvo daug duobių ir pakilimų. Po ilgos pertraukos susirinko daug žaidėjų. Pilna sudėtis galima sakyti. Gana nesunkiai laimėjom, kontroliavom visą antrą pusę varžybų.“

„Radijas TAU“: V.Rudelevičius 23, L.Kalėda 20, M.Kudakas 16
„LŽŪU – Pilėnai 2“: V.Pavilionis 28 (13/15 baudų metimų, 12 išpr. praž.), D.Arlauskas 26 (34 naudingumo balai), M.Andrijauskas 20

"Radijas Tau" iškovojo sunkią pergalę prieš "Kauno Artmedia" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:06 val.)"ARV" permainingoje kovoje palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Radijas TAU" namie nugalėjo "Elektromontuotojas" komandą (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 21:18 val.)"Energijos Sistemų Servisas" tik po dramatiškos kovos palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Radijas Tau" iškovojo 3-čiąją vietą "B" lygos iššūkio taurėje (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 21:20 val.)"Topo Centras" atsirevanšavo "LŽŪU - Pilėnams" ir pateko į finalą (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 23:10 val.)Dominavimas trečiajame ketvirtyje leido "Radijui Tau" iškovoti dar vieną pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:02 val.)Po įtemptos kovos pergalę išplėšė "Valorus" komanda (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Radijas Tau" namuose įveikė "Hidraulinių sistemų" penketuką (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Elektromontuotojas" minimaliai pasipriešino "LŽŪU - Pilėnams 2" (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 23:02 val.)