Buritus vs BC „Gazuotas pienas“ (70:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 05 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“

2016 vasario 05 d., Penktadienis, 21:52 val., peržiūros: 1540

Vasario 5 dieną, 20:00 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Buritus“ (šeimininkai) ir BC „Gazuotas pienas“ (svečiai). Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai rezultatyviai, tačiau jau antrojo kėlinuko metu BC „Gazuoto pieno“ puolimas sustojo ir tuo pasinaudoję šeimininkai pasiekė net 16 taškų pranašumą. Vis tik BC „Gazuotas pienas“ nenuleido rankų ir rungtynėms artėjant į pabaigą sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškelių, tačiau perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. „Buritus“ išsaugojo trapų pranašumą savo rankose, bei laimėjo dvikovą rezultatu 70:62.

Rungtynių pradžioje abi komandos puikiai pataikė, žaidimas buvo rezultatyvus, o vien pirmojo kėlinuko metu ekipos bendrai pataikė net 10 tolimų metimų. Nedidelis pranašumas buvo BC „Gazuoto pieno“ pusėje, bet dabar jų puolimas visiškai sustojo. „Buritus“ pasinaudojo tuo ir ėmė tolti. Tiesa, jų persvara augo gana lėtai, bet ir to užteko, kad skirtumas tap ekipų šokteltų iki 10 taškų ribos. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai buvo priekyje rezultatu 43:35.

Po ilgosios pertraukos „Buritus“ tęsė savo puikų pasirodymą ir jų pranašumas pasiekė rekordinę – 16 taškų ribą. Dabar atsibudo ir BC „Gazuotas pienas“, o tiksliau jiems pagaliau pavyko sustabdyti varžovų puolimą. Rungtynės vis labiau tapo gynybinio stiliaus, o žaidėjai nevengė kietesnės kovos ar diskusijų su teisėjais. Svečiai buvo kantrūs ir nenuleisdami rankų artėjo, kol pagaliau pavyko atkurti intrigą. Skirtumui sumažėjus iki 4 taškelių atmosfera kaito, bet čia „Buritus“ sugebėjo atsilaikyti ir nebeleido varžovams priartėti. BC „Gazuotas pienas“ dar bandė girebtis pražangų taktikos, bet patys nesugebėjo užpulti, tad tik leido varžovams dar šiek tiek nutolti ir pralaimėjo dvikovą 8 taškų skirtumu 70:62.

Karolis Klimas („Buritus“):

„rungtynių nekontroliavome, o prie to labai prisidėjo ir teisėjų darbas, buvo leidžiamas labai kietas žadimas, bet sugebėjome atsilaikyti ir pasiekėme pergalę“.

Buritus: Ramūnas Švagždys – 15 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vytautas Tirva – 13 tšk., Vytautas Peseckis – 11 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ (S): Mantas Čipas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Gasperavičius – 12 tšk., Tomas Bumbulevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Semėnas – 10 tšk.

„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)SK „Neveronys“ po permainingos kovos privertė pasiduoti puikiai žaidusią BC „Gazuotas pienas“ ekipą. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 21:43 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)