Trukmė & Kautra – DB vs Celsis (79:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių

2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1472

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygoje "Rind" pirmenybėse "Trukmė & Kautra – DB" savo aikštėje priėmė "Celsio" vyrus. Šeimininkai šį sezoną demonstruojantys pavydėtiną žaidimą, siekė į savo sąskaitą įsirašyti dar vieną pergalę ir išlikti šiame sezone nepralaimėję. Nors rungtynes "Trukmė & Kautra – DB" pradėjo galingai, tačiau varžovai juos prisivijo ir didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį buvo netoli šeimininkų. Gerai sužaista antrojo kėlinio pabaiga leido šeimininkams kiek atitrūkti, o galiausiai išlaikyti savo pergalingą pranašumą (79:60).

Nors susitikimą dvitaškiu pradėjo "Celsis", tačiau greitai "Trukmė & Kautra – DB" atsakė spurtu 15:2 ir rezultatas tapo (15:4). Pora taiklių tolimų metimu leido svečiams priartėti prie varžovų (17:12). Skirtumas tarp komandų vėl buvo išaugęs iki 9-ių taškų (21:12), tačiau kėlinio pabaigą kur kas užtikrinčiau sužaidė "Celsis" ir skirtumas tarp komandų sumenko jau tik iki vieno taško (22:21).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo nedideliu spurtu 8:2 ir vėl atitolo (30:23). "Celsis" stengėsi neatsilikti ir neleisti varžovams dar labiau pabėgti (37:34). Tačiau kėliniui baigiantis "Trukmė & Kautra – DB" parodė savo jėgą ir paskutinių minučių atkarpą laimėjo 9:0 bei savo pranašumą prieš ilgąją pertrauką padidino iki dviženklio (46:34).

Trečiojo kėlinuko metu žaidimas kiek išsilygino, o ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Nors trumpam svečiai buvo savo atsilikimą sumažinę iki 6-ių taškų (52:46), tačiau ilgainiui šeimininkai ir vėl atstatė turėtą 12-os taškų persvarą (59:47). Kėlinį taikliu tolimu metimu užbaigė šeimininkai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo pakankamai solidžią persvarą (64:49).

"Trukmė & Kautra – DB" ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis pabandė sudėlioti visus taškus ant "i". Spurtas 8:0 leido atotrūkį nuo varžovų padidinti iki rekordinio 23-ų taškų (72:49). Nors Julius Cvirka dar bandė rodyti kovingumą ir savo 7-iais taškais iš eilės kiek sumažino "Celsio" atsilikimą (72:56), tačiau varžovai turėjo visus kozirius savo rankose. "Trukmės & Kautros – DB" pusėje buvo ne tik taškų pranašumas, bet ir laikas. Šeimininkai ramiai užbaigė rungtynes ir įsirašė į savo sąskaitą jau 7-ąją pergalę iš eilės (79:60).

Po rungtynių "Trukmės & Kautros – DB" komandos treneris Robertas Turskis sakė: "Žaidėme šiandien be dviejų pagrindinių žaidėjų. Varžovai savo ruožtu taip pat neturėjo poros svarbių krepšininkų. Tikėjomės lengvesnės pergalės. Nors pradėjome neblogai, tačiau vėliau ėmėme kiek šlubuoti. Ketvirtame kėlinyje padarėme tai, ką turėjome padaryti. Varžovai nelabai nustebino, jie tikrai nėra stipriausi mūsų pogrupyje – tikėjomės pergalės".

"Celsio" ekipos treneris Liutauras Pečkaitis po susitikimo kalbėjo: "Atsitiko, tai, ko labiausiai bijojome. Neturėjome pagrindinio įžaidėjo, vieno svarbaus aukštaūgio, todėl su tokia sudėtimi sunku laimėti prieš tokią gerą komandą. Varžovai buvo kupini keršto, nes mes juos du metus iš eilės įveikėme. Šį sezoną jie labai gerai susižaidę. Galbūt varžovai turėjo kiek silpnesnį pogrupį pirmame etape, tačiau per tą laiką jie susižaidė, turi labai gerą pastiprinimą ir tikrai toli eis. Mums labiausiai maišė tai, kad neturėjome dviejų svarbių žaidėjų, dėl to buvo klimpimas, klimpimas, klimpimas... Varžovų pataikymas šiandien taip pat buvo labai geras, o viską vainikavo teisėjavimas. Teisėjai bandė leisti žaisti kietai, tačiau varžovai nuolatos kabinosi ant rankų ir nebuvo skiriamos baudos – tiesiog nebeturiu daugiau komentarų".

Trukmė & Kautra – DB: Mantas Karauskas – 21 tšk., Andrius Malinauskas – 16 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Audrius Labanauskas – 13 tšk., Tomas Petrošius – 11 tšk. (8 išpr. praž.), Robertas Turskis – 11 tšk.

Celsis: Julius Svirka – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 15 tšk., Vidas Raudonis – 13 tšk.

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)