VIČI BANZAI vs KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS (35:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno švaros sporto salė, Statybininkų g.3, Kaunas

"Kamesta & Freolitus" neturėjo vargo su "Viči Banzai"

2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 2484

Trečiadienį(11.02), Kauno Švaros sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos A pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Viči Banzai“ (šeimininkai) ir „Kamesta & Freolitus“ (svečiai) ekipos. Svečių komandai tai buvo pirmoji dvikova, o jų varžovai jau antrose varžybose patyrė nesėkmę. Varžybų rezultatas – 35:66 (4:13, 11:21, 8:18, 12:14).

Jau per pirmąjį kėlinuką savo pranašumą įrodė svečių komanda, nors pradžia buvo sunki abiems ekipoms. Sužaidus 6 minutes rezultatas buvo 4:4. Tačiau kėlinio pabaigoje spurtavo svečių komanda. Rezultatas po kėlinio – 4:13.
Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo klaidų virtine abiejose aikštės pusėse. Šiame ketvirtyje varžybas galutinai į savo rankas paėmė „Kamesta & Freolitus“, kurie neleido savo varžovams rinkti taškų, patys užbaigdami atakas greitame puolime. Rezultatas – 15:34.

Trečiasis ketvirtis nebuvo niekuo ypatingas, nes abi komandos darė daug klaidų, tačiau daugių jų darė šeimininkai, taip leisdami savo varžovams daugiau progų pelnyti taškus, patys sunkiai juos rinkdami. Rezultatas – 23:52.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai dar bandė kibti į atlapus savo varžovams, sužaisdami geriausią savo kėlinuką šiose varžybos ir pelnydami 12 taškų, tačiau to nebuvo gana. Rungtynės baigėsi Tado Vespenderio nesportine pražanga. Jis stabdė eilinę svečių greitą ataką. Rezultatas po varžybų – 35:66.

Po varžybų " Kamesta & Freolitus " komandos treneris sakė: "Lengva pergalė, kuria vis tiek esame patenkinti. Stengsimės ir toliau kovoti tik dėl pergalių. ".

Rezultatyviausi žaidėjai- "Viči Banzai": Tadas V.spenderis 10tšk.(7 atk. kam.), Tadas V.sylius 6tšk.

" Kamesta & Freolitus ": Martynas Karpičius 16tšk., Mindaugas Kvedaras 14 tšk., Virginijus Dailidė 12tšk.

"Agava & ASS Termolink" neturėjo daug vargo su "Viči Banzai" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 20:19 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo didelio vargo prieš "No magic Europe" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)"AGAVA & ASS Termolink" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Viči Banzai" (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)Kauno Energija lengvai susidorojo su Viči Banzai (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:21 val.)"Lietuvos Dujos" sutrypė "Viči Banzai" ekipą (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:13 val.)