LSMU VA & Statybų vizija vs Agava & Automatinių sistemų servisas (100:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu]

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 22:43 val., peržiūros: 1583

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygoje "LSMU VA – Statybų Vizija" savo aikštėje priėmė "Agavą – Automatinių Sistemų Servisą". Nors buvo galima tikėtis atkaklios kovos, tačiau šeimininkai pasirūpino, kad to nebūtų. Nors prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 9 taškai, tačiau antroje pusėje svečių padėtis itin komplikavosi. Šeimininkai ėmė rungtyniauti itin pakiliai, kol galiausiai varžovus sutriuškino net 33-ų taškų skirtumu (100:67).

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie greitai išsiveržė į priekį (6:0). Vis tik, varžovai ilgainiui pajuto ritmą ir ketvirčiui įpusėjus jau turėjo pranašumą savo pusėje (13:14), vėliau (14:19). Tačiau kėlinį "LSMU VA – Statybų Vizija" užbaigė galingu spurtu 9:0 bei susigrąžino sau pranašumą (23:19).

Antrojo kėlinio metu komandos žengė koja kojon. Didžiąją ketvirčio laiko dalį skirtumas tarp ekipų buvo minimalus arba rezultatas buvo lygus. Tačiau kėliniui baigiantis šeimininkai ir vėl spurtavo. Rezultatui esant (32:31), jie pelnė 8-is taškus, o praleido vos du ir rezultatas tapo (40:33). Skirtumą šeimininkai kėlinio paskutiniąją minutę sugebėjo padidinti iki 9-ių taškų žymos (44:35).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo įspūdingu "LSMU VA – Statybų Vizijos" spurtu. Šeimininkai laimėdami atkarpą 14:2 pasiuntė varžovus į nokdauną (58:37). Būtent tai ir buvo esminis rungtynių lūžis. Nors ilgainiui žaidimo ritmas išsilygino, tačiau tai mažai guodė "Agavą – Automatinių Sistemų Servisą", nes prieš lemiamą ketvirtį jų atsilikimas buvo nepavydėtinas (68:48).

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkai pajuto, jog varžovai yra palūžę, todėl juos dar labiau gniuždė. Laimėję atkarpą net 18:6 "LSMU VA – Statybų Vizijos" žaidėjai nemaliko net mažiausių klaustukų susitikime. Tiesa, rezultatui esant (86:54) natūraliai buvo galima galvoti apie šimtąjį tašką. Būtent tai ir padarė Audrius Navickas, pataikydamas iš toli bei įtvirtindamas savo komandos pergalę (100:67).

Po susitikimo "LSMU VA – Statybų Vizijos" charizmatiškasis Donatas Petrauskas į porą paprastų klausimų atsakė itin subtiliai.

Donatai, nors susirinkote itin negausiai, tačiau tai nesutrukdė iškovoti triuškinamos pergalės. Kas ją lėmė?

Žvelgiant į tai, kad žvėrių migracija prasidėjo lapkričio mėnėsio 10-ą dieną, tai jau šešta diena, jei šiandien lapkričio 16-a, kad žmonės medžioja, tveria tam tikrus tvėrinius ir tvenkia tam tikrus tvenkinius. Netgi galiu teigti, kad dėl pagausėjusios populiacijos yra tam tikros suirutės skruzdėlių tarpe. Kai tuo tarpu mūsų gretose yra šeši žmonės, kuriems noriu padėkoti, apart savęs, kadangi negaliu pasižymėti gaiviu burnos kvapu, dėl pernelyg didelio vakarykščio alkoholio vartojimo. Šie žmonės susirinko ir šventė pergalę, idant, noriu pabrėžti IDANT gero savitarpio supratimo, galbūt netgi genų mutacijos ir gero komandinio žaidimo

Kokį įspūdį paliko varžovų žaidimas?

Ačiū, po truputį.

"Agavos – Automatinių Sistemų Serviso" komandos treneris Audrius Šalaševičius buvo kiek kuklesnis duodamas interviu: "Nemanau, kad varžovai mus apibėgo, nebent rungtynių pabaigoje kažkiek. Paprasčiausiai jie žaidė komandiškiau, o greičiai pradžioje nebuvo dideli. Asmeniškai mums trūksta susižaidimo, rungtyniaujame be treniruočių. Taip pat mūsų gretose nebuvo Tado Gaurilčiko, nes jis vis tik yra vienas kertinių žaidėjų. Viskas susidėjo į vieną".

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 34 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Donatas Petrauskas – 22 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Grigas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Audrius Navickas – 13 tšk.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Almantas Sutkus – 20 tšk., Marijus Dimša – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 11 tšk., Tomas Čepkauskas – 10 tšk.

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavęs „Celsis“ parklupdė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:52 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)