ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs KOLPINGO KOLEGIJA (73:41)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"Rokų Keramika" iškovojo įtikinamą pergalę

2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 1780

Antradienį, Gruodžio 18 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, B pogrupio, rungtynės, tarp "Rokų Keramikos" (šeimininkai) ir "Kolpingo Kolegijos“" (svečiai) ekipų. Atkakli kova vyko tik pirmajame kėlinuke, o vėliau šeimininkai atitrūko nuo savo varžovų ir išlaikė savo persvarą iki rungtynių pabaigos. Rungtynių rezultatas – 73:41 (14:13, 20:7, 20:11, 19:10).

Pirmą kėlinuką taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau svečiai netrukus atsakė penkiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Svečiai kurį laiką sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje, bet šeimininkai kėlinio pabaigą sužaidė rezultatu 6:0 ir įgijo minimalų pranašumą. Keturis iš tų šešių taškų pelnė T.Kmitas. Rezultatas po kėlinio – 14:13.

Antrojo kėlinio pradžia buvo panaši į pirmojo. Po taiklaus A. Daubaro tritaškio svečiai vėl įgijo minimalų pranašumą. Tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir atitrūko nuo savo varžovų. O kėlinio pabaigoje jie surengė dar vieną spurtą, leidusį jiems įgyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 34:20.

Trečio kėlinuko pradžioje šeimininkai dar labiau atitolo nuo savo varžovų, o kėlinio viduryje skirtumas pasiekė dvidešimt penkių taškų ribą. Vėliau svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą surengus kelias sėkmingas atakas ir pelnius penkis taškus iš eilės. Rezultatas po trijų kėlinių – 54:31.

Ketvirtasis kėlinys neatnešė nieko naujo svečių komandai. Šeimininkai ir toliau didino savo pranašumą. Jie vertė savo varžovus dažnai klysti ir pelnė daug taškų greitomis atakomis. Šeimininkų komandoje šiame ketvirtyje geriausiai pasirodė A.Čekanauskas, pelnęs 7 taškus. Svečių komandai keturis taškus pelnė J.Tolstokorovas. Rezultatas po keturių kėlinių – 73:41.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Aldas Daubaras atsakė trumpai: „NE“

Šeimininkų komandos treneris Andrius Čekanauskas sakė: „Šios varžybos nieko nelėmė turnyrinėje lentelėje nei vienai, nei kitai komandai. Mes nepatenkam į didžiąją taurę. Todėl žaidėm atsipalaidavę. Esu labai pasipiktinęs savais žaidėjais, kurie neatėjo į rungtynes. Iš aštuoniolikos atėjo tik penki, tikiuosi vėliau pasitaisys.“

"Rokų Keramiką" į pergalę vedė Tomas Kmitas 28 tšk., Andrius Čekanauskas 25 tšk., Arnoldas Karla 8 tšk.

"Kolpingo Kolegijoje" geriausiai pasirodė Žilvinas Levinskas 12 tšk., Deimantas Sargūnas 8 tšk., Vilius Šiupinys 6 tšk.

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:36 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Birštono SC - Olimpas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:05 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Rokų keramika" vos neprisižaidė su "Nebajeriu" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 14:01 val.)Tik paskutinę minutę perėmę iniciatyvą "Kolpingo Kolegijos" žaidėjai iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)"Robotukų Armija" keliauja į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 00:34 val.)