Kauno Rami vs Elektrėnai (101:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą

2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1426

Sekamdienio vakarą Saulės gimnazijos sporto mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno rami“ (šeimininkai) ir „Elektrėnai“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių iniciatyvą perėmė „Kauno rami“ , kurie su kiekvienu kėliniu didino pranašumą prieš varžovus. AIkštelės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 101:77.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno rami“ , o varžovams sunkiai sekėsi atrasti savąjį žaidimą ( 11:3). Lukas Jurkevičiaus taiklūs tritaškiai metimai leido prisivyti šeimininkus, tačiau „Kauno rami“ greitomis atakomis atstatė turėtą pranašumą ( 20:10). Per likusį laiką „Elektrėnams“ taikliais metimais iš toli pavyko sumažinti skirtumą iki septynių taškų – 24:17.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0 ( 30:17). Svečius į priekį tempė A.Paškevičius , kurį sunkiai sekėsi stabdyti varžovams, bet šeimininkai sužaidę keletą sėkmingų atkarpų padidino pranašumą iki 14 taškų ( 40:26). Luko Jurkevičiaus 7 taškai pelnyti iš eilės leido „Elektrėnams“ priartėti iki 8 taškų, tačiau šeimininkai greitai atsakė sėkminga atkarpa ir vėl padidino pranšumą iki dviženklio – 50:39.

Trečiąjį kėlinuką „Kauno rami“ pradėjo nesustabdomai, kurie laimėjo atkarpą net 14:2 ir pranašumas išaugo iki 21 taško ( 64:43). Po minutės pertraukėlės svečiams pavyko atsigauti po šalto dušo ir atsakė 7:0 atkarpa. Aikštelės šeimininkai iki pat kėlinuko pabaigos atstatė turėtą pranašumą – 73:55.

Paskutiniam ketvirčiui abiejų komandų žaidimas aprimo. Varžovai apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir pranašumas nepakito ( 85:65). Po aštrių Jono Jančiuko prasiveržimų „Kauno rami“ padidino pranšumą iki 25 taškų. Per likusį laiką „Elektrėnams“ nepavyko sumažinti triuškinančio rezultato ir pergalę šios dienos rungtynėse šventė „Kauno rami“, rezultatu – 101:77.

Po laimėtų rungtynių „Kauno rami“ ekipos žaidėjas, Š.Petraitis, kalbėjo:“ Šiandien mūsų suolelis ilgesnis buvo. Šiais metais rimčiau esam pasiruošę C lygai . Turim aukštų žaidėjų. Sudėtis apyligė. Galim keisti dažnai žaidėjus ir palaikyti aukštą tempą.“

Kauno Rami: Tomas Petrošius – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Šarūnas Petraitis – 22 tšk., Jonas Jančiukas – 14 tšk., Giedrius Rinkevičius – 11 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Petruškevičius – 10 tšk.

Elektrėnai: Lukas Jurkevičius – 31 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 19 tšk., Giedrius Pargaliauskas – 14 tšk.

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje pergale džiaugėsi „Elektrėnai“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)