Callcredit vs ASU & Co „AgroVIS“ (95:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 22:56 val., peržiūros: 1026

Gruodžio 3 dieną, ketvirtadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, B pogrupio, paskutinės pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Callcredit“ bei svečių statusą turėjusių – „ASU & Co AgroVIS“ komandų. Aikštės šeimininkai nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš svečių ir rungtynes laimėjo triuškinamu rezultatu – 90:65 (29:16; 22:16; 20:16; 24:12).

Rungtynės prasidėjo šeimininku spurtu 10:2. Sužaidus puse kėlinio, svečių komandos žaidėjo G. Vasiliausko pirmieji taškai rungtynėse sumažino skirtumą tarp komandų iki 4 taškų (13:9). Vis dėl to, „ASU & Co AgroVIS“ komandai niekaip nesisekė sustabdyti šeimininkų žaidėjo A. Rimo, kuris per pirmąjį kėlinį įmetė net 15 taškų. Būtent po šio žaidėjo tritaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo net iki 15 taškų. A.Stanevičius kėlinį užbaigė dvitaškiu metimu ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 29:16.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, skirtumas tarp komandų keitėsi nežymiai. Prasidėjus septintai antrojo kėlinio minutei M.Dabulis greitoje atakoje pelnė du taškus. Tai šeimininkams leido įsiveržti 18 taškų skirtumu (44:26). Antrąjį kėlinį V.Šluta baigė pataikydamas tritaškį metimą ir prieš ilgąją rungtynių petrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant – 51:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu A. Stanevičiaus tritaškiu metimu, tačiau į tai V.Šluta atsakė penkiais taškais iš eilės. Penktąją trečiojo kėlinio minutę R.Rakštys pelnė pirmuosius savo taškus rungtynėse ir sumažino skirtumą iki 22 taškų (61:39). Likusį kėlinio laiką komandos žaidė taškas į tašką. Prieš lemiamą ketvirtį rungtynių rezultatas – (71:48)

Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Callcredit“ komanda, nepasaint solidaus skirtumo, nerodė jokių atsipalaidavimo ženklų ir sužaidus puse kėlinio komandas skyrė jau 28 taškai (82:54). Rungtynių pabaigoje svečiai pradėjo itin dažnai klysti, o tuo pasinaudoję šeimininkai tik dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas - 95:68.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas Arūnas Rimas po komandos pergalės pripažino, jog jo komanda tikėjosi ne tokios lengvos pergalės bei įvardino pagrindines laimėtų rungtynių priežastys:

Šiandien buvo paskutinės grupės varžybos, susirinkome beveik pilnos sudėties, trenerio nebuvo, bet šiaip pavyko neblogai sukovoti. Varžovai gal nebuvo pati stipriausia komanda, o ir mums šiandien sekėsi neblogai pataikyti. Lengvos (pergalės – red. past.) nesitikėjom, bet tikėjomės pergalės“.

„Callcredit“: Valdas Šluta 23 tšk. (7 atk. kam.), Arūnas Rimas 22 tšk. (10 atk. kam., 32 naud. balai), Vilius Šiupinys ir Gediminas Vasiliauskas - 10 tšk.

„ASU & Co AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas 17 tšk. (6 išprov. praž.), Aurimas Stanevičius 8 tšk. (-6 naud. balai), Tomas Jankus (9 atk. kam), Andrius Kleinauskas bei Modestas Šimukonis – 7 tšk.

Tai buvo penktoji „Callcredit“ komandos pergalė pirmajame „Rind“ įmonių lygos etape. Komanda taip pat patyrė 3 pralaimėjimus. Tuo tarpu „ASU & Co AgroVIS“ komanda patyrė penktąjį pralaimėjimą ir iš aštuonių sužaistų rungtynių iškovojo tik 3 pergales.

„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:09 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)Negausiai susirinkęs „Chemcentras“ neturėjo problemų su ASU & Co „AgroVIS“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:15 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)