Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs LSK „Technoera“ (73:70)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 rugsėjo 24 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Lygioje kovoje pergalę pasiekė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“

2014 rugsėjo 24 d., Trečiadienis, 23:42 val., peržiūros: 1278

Rugsėjo 24 dieną, trečiadienį, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" B pogrupio rungtynės tarp vietos "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ir svečių "Technoeros" ekipų. Po gana lygios kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai rezultatu 73:70 (18:22, 22:14, 16:21, 17:13).

Rungtynių pradžioje jautėsi, jog abiems komandoms tai pirmosios rungtynės, todėl buvo gana sunku pralaužti ledus. Vis tik, pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, bet netrukus svečių žaidėjai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo įgyti šešių taškų persvarą. Kiek vėliau antrą kartą atsibudo ir "Detas Hoptrans logistics & BRGroup", kurie surengė spurtą 10:2 ir pasiviję varžovus persvėrė rezultatą savo naudai. Einant kėlinuko laikui į pabaigą LSK "Technoera" sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir po pirmojo ketvirčio turėjo keturių taškų pranašumą. 18:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai dar labiau atitrūko, tačiau laiku susiėmę šeimininkai surinko penkis taškus be varžovų atsako ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. LSK "Technoera" sugebėjo ir vėl šiek tiek atitrūkti, tačiau neilgam, nes netrukus sekė net dešimt iš eilės "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipos taškų, kurių dėka šeimininkai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Taiklus tolimas Marijaus Jurkiūno metimas dar leido susigrąžinti minimalų pranašumą, tačiau paskutinėmis akimirkomis užtikrintai sužaidę aikštės šeimininkai spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką turėjo keturių taškų persvarą. 40:36.

Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, todėl pirmaujanti komanda pasikeitė ne vieną kartą. Vis tik, po kelių sėkmingai sužaistų epizodų aikštės šeimininkams pavyko ir vėl atitrūkti nuo varžovų šįkart įgyjant penkių taškų pranašumą, tačiau atkaklieji LSK "Technoeros" žaidėjai nesiruošė nusileisti ir vis mynė varžovams ant kulnų, ko pasekoje, pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai bei įgyti minimalią persvarą. 56:57.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje, po poros sėkmingų Mindaugo Kvedaro reidų, aikštės šeimininkai jau ne pirmą kartą susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau taiklus tolimas svečių šūvis ir vėl nustūmė juos į besivejančių rolę. Vis tik, "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipos žaidėjai sugebėjo surengti dar vieną spurtą 10:2, kurio dėka jiems pavyko įgyti užtikrintesnį pranašumą. Šį pranašumą šeimininkai išsaugojo iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje šventė nelengvą pergalę rezultatu 73:70.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos kapitonas Mindaugas Rutkauskas, sakė: "Buvo pirmos rungtynės, negalėjome pralaimėti, o pergalę lėmė ūgio persvara bei ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis".

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup": Martynas Karpičius – 17 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Kvedaras – 13 tšk., Airidas Nutautas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Rytis Kybartas – 10 tšk.

LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Čeida – 13 tšk. (11 atk. kam.), Marijus Jurkiūnas – 11 tšk. (9 rezult. perd.), Tomas Šiaulys – 10 tšk.

„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutiniame kėlinyje palaužė „Senukus“ (2014 spalio 09 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)Po sunkios kovos „Technoera“ iškovojo pergalę prieš „Senukų“ ekipą. (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)LSK „Technoera“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę (2014 spalio 03 d., penktadienis, 22:59 val.)„Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ savininkais tapo LSK „Technoera“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:41 val.)Lino Akstinavičiaus vedama LSK „Technoera“ prasibrovė į pusfinalį (2014 spalio 18 d., šeštadienis, 21:10 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)