LITUANICA vs NEBAJERIS (78:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai

2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 21:16 val., peržiūros: 1478

Sekmadienį (03.24) Juozo Grušo meno mokyklos sporto salėje įvyko KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės aštuntfinalis, kuriame susitiko "Lituanica" (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai). Rungtynės geriau prasidėjo šeimininkams, kurie po pirmojo kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą (23:16). Antrąjame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino, tiesa, kiek geriau sužaidę kėlinio pabaigą ''Nebajerio'' žaidėjai sumažino savo ekipos atsilikimą iki 4 taškų (41:37). Trečiasis kėlinys sėkmingesnis buvo ''Nebajeriui'', kurie, ne tik sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą, bet ir jį persverti (57:61). Ketvirtasis kėlinys, kaip ir buvo galima tikėtis atnešė daug intrigos, likus žaisti vieną minutę kėlinyje rezultatas buvo lygus, tačiau svečiai pataikę dvitaškį įsiveržė į priekį ir sėkmingai apsigynę nuo varžovų puolimo laimėjo susitikimą rezultatu 78:80.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų žaibiškų taškų apsikeitimų, bet ''Nebajeris'' sužaidė sausą atkarpą 6:0, po kurios skirtumas tarp ekipų išaugo iki 6 taškų ribos (4:10). Supykę šeimininkai surengė dvigubai didesnį spurtą ir patys įgijo 6 taškų pranašumą (16:10). Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino, ''Lituanica'' pelnė 7 taškus, o ''Nebajeris atsakė 6 taškais. Rezultatu 23:16 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo ''Lituanica''.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos tritaškiu metimu, kuris sumažino skirtumą iki 4 taškų (23:19). ''Lituanica'' į tai atsakė 2 taškais, bet po to ''Nebajeris'' spurtavo 6:0 ir išlygino rungtynių rezultatą (25:25). Likusią kėlinio dalį kiek geriau rungtyniauti sekėsi svečiams, jų pataikytas tritaškis metimas kėlinio gale, leido sumažinti atsilikimą iki 4 taškų. Rezultatu 41:37 priekyje vis dar buvo ''Lituanica''.

Po ilgosios pertraukos ''Nebajerio'' ekipos žaidėjo M.Krūvelio penki iš eilės taškai leido persverti rezultatą savo komandos naudai (41:42), tačiau neilgam, nes tuoj pat ''Lituanica'' atsakė dvitaškiu ir vėl persvėrė rezultatą savo pusei. Antroje rungtynių pusėje ekipos žaidė atkaklų žaidimą, likus žaisti tris minutes kėlinyje ''Nebajerio'' ekipos žaidėjas P.Butkevičius pataikė tritaškį metimą ir padidino pranašumą iki 5 taškų (51:56), ''Lituanica'' į tai atsakė 4 taškais iš eilės ir aptirpdė pranašumą iki minimumo (55:56). Kėlinio pabaigoje ''Lituanica'' pelnė tik 2 taškus, o geriau rungtyniavę ''Nebajerio'' žaidėjai pelnė 5 taškus ir po trijų sužaistų kėlinių turėjo įgiją 4 taškų pranašumą 57:61.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ''Lituanicos'' ekipos žaidėjų H.Butkaus ir D.Mačiulevičiaus tritaškiais, po kurių šeimininkai persvėrė rezultatą ir įgijo 2 taškų pranašumą (63:61). Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, laiminčioji ekipa keitėsi 3 kartus, rezultatas lygus buvo 4 kartus. Likus žaisti dvi minutes kėlinyje rezultatu (78:77) pirmavo ''Lituanica'' , tačiau ''Nebajerio'' ekipos žaidėjas P.Butkevičius smeigė tritaškį metimą ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (78:80). Šeimininkai paskutiniai atakai nebuvo pasiruošę ir desperatiškas S.Navicko metimas tikslo nepasiekė. Rungtynes rezultatu 78:80 laimėjo ''Nebajeris''.

Po rungtynių ''Nebajerio'' ekipos treneris M.Ežerskis teigė : ''Iškovojom pergalę, su šia ''Lituanicos'' komanda teks žaisti trečią kartą, susirinkom tik šešiese, bet kovojom tiek puolime, tiek gynyboi dirbom. Varžovai šiandien tikrai neblogai žaidė, bet keli mūsų žaidėjai patraukė puolime ir iškovojom sunkią pergalę. Paklaustas treneris ar tikisi iškovoti pergalę trečiose varžybose atsakė – ''be abejonės sieksim pergalės''.

''Lituanica'' : D.Mačiulevičius (17 tšk. 3 rez.perd.) , H.Butkus (15 tšk. 7 atk.kam. 9 rez.perd.) , R.Grigaliūnas (14 tšk. 8 atk.kam.).

''Nebajeris'' : T.Čiuplys (27 tšk. 6 išpr.praž.) , P.Butkevičius (25 tšk. 8/11 tritaškiai metimai.) M.Krūvelis (13 tšk. 6 išpr.praž.)

''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:18 val.)Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:35 val.)''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 02:58 val.)Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:12 val.)Antrąjį etapą ''Nebajerio'' ekipa užbaigė pergale (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)Rokuose į duobę trečiajame kėlinyje įkritęs ''Nebajeris'' neišsikapanojo (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:41 val.)''Lituanica'' nugalėjo ''Vaišvydava'' (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:45 val.)''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Nebajeris" atkaklioje kovoje nugalėjo "Baldai jums" ekipą (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 14:06 val.)