Baltic Transline vs Birštono „Olimpas“ (52:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 1166

Lapkričio 12 dieną, A.Stulginskio universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Olimpo" ekipų. Pirmi 2 kėlinukai buvo labai lygūs, tačiau antroje pusėje svečiai įsibėgėjo ir susirinkę dviženklį pranašumą jo nepaleido. Rungtynės baigėsi "Olimpo" pergale rezultatu (52 – 64)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo labai banguotai. Iš pradžių šeimininkai išsiveržė į priekį (7-0), tačiau nuo to momento spurtavo svečiai. Sužaidę puikią atkarpą (0-10) jie persvėrė rezultatą į savo pusę. Visgi, šeimininkai kiek geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir pirmam kėlinukui pasibaigus, rezultatas buvo (12 – 10) šeimininkų naudai.

Antras kėlinukas vyko daugmaž apylygiai, tačiau šeimininkų turimas pranašumas po truputį augo. Kėlinukui įpusėjus "Baltic Transline" jau buvo išsiveržę 7'ais taškais (25-18). Svečiai matyt pajutę, jog žaidimas slysta jiems iš rankų, susiėmė ir kėlinuko pabaigoje spurtavo (2-10), taip vėl išsiverždami į priekį. Taigi, ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (27 – 28) "Olimpo" naudai.

Po ilgosios pertraukos, "Baltic Transline" pataikė porą tritaškių, taip vėl šiek tiek atitoldami, tačiau po to "Olimpas" ėmėsi iniciatyvos. Pradėjo pelnyti nemažai taškų greitomis atakomis, po šeimininkų klaidų. Likusią kėlinuko dalį jie atrodė kur kas geriau. Taigi, šį kėlinuką laimėję (15-20) "Olimpo" krepšininkai, po trijų kėlinių buvo priekyje (42 – 48)

Ketvirtajame kėlinyje daug intrigos nesulaukėme. Viso kėlinuko metu svečiai ne tik neleido varžovams priartėti, tačiau ir patys po truputį didino turimą pranašumą. Antroje kėlinuko pusėje "Olimpas" pasiekė dviženklį pranašumą ir nuo to momento, nė neketino leisti varžovams priartėti. Taigi, "Olimpo" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu (52 – 64)

Baltic Transline: Martynas Veršinskas – 17 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Kisielius – 14 tšk., Tomas Viršilas – 9 tšk. (8 išpr. praž.)

Birštono „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 21 tšk., Mangirdas Knyšius – 17 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

"Olimpo" treneris Vidas Kapačinskas:

"Buvome greitesni. Priešininkų komanda gera, bet tokia sunkoka, sunkiau judanti. Tai pagrinde greitas žaidimas mums padėjo."

Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)