VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF vs GREIČIO JUOSTA (73:50)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 16 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

VU KHF lengvai susitvarkė su Greičio Juosta

2012 vasario 17 d., Penktadienis, 00:20 val., peržiūros: 3729

2012 vasario 16 dieną, Lietuvos nepriklausomybės dieną, C lygos rungtynėse susitiko VU KHF (šeimininkai) ir Greičio Juosta (svečiai). Rungtynes vykusias be intrigos, lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu 73:50 (18:8, 19:17, 17:11, 19:14).

Rungtynės prasidėjo V.Paužos tritaškiu, į tai dvitaškiu atsakė Vytis Bulkevičius. Šeimininkų atkarpa 7:2 ir skirtumas padidėjo iki šešių. Dar viena VU atkarpa 8:2 ir rezultatas jau 18:6. Kėlinį dvitaškiu pabaigė Tomas Gustaitis ir po pirmo ketvirčio – 18:8.

Antrąjį kėlinį 5:4 geriau pradėjo VU. Atkarpa 10:2 kurią laimėjo Greičio Juosta ir skirtumas staiga ištirpo iki trijų – 25:22. Dar viena šeimininkų atkarpa 6:1 irskirtumas jau aštuoni taškai. Kėlinį 6:2 pabaigė Vu KHF ir po dviejų kėlinių – 37:25.

Trečią kėlinį 7:3 pradėjo Greičio Juosta. Keturis taškus pelnė VU, o dviem baudų metimais atsakė Greičio Juosta. Tuomet sekė šeimininkų įspūdinga atkarpa 10:0, o kėlinį pabaigė I.Konovalenko dvitaškis – 54:36.

Ketvirtą kėlinį dvitaškiais apsikeitė abi komandos. Dar po dvitaškį pelnė abi komandos ir ketvirtasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką. Penkis taškus iš eilės pelnė Greičio Juosta, o Vu į tai atsakė 4 tritaškiais iš eilės, 5 taškus pelnė Greičio Juosta, o dar vieną tritaškį pridėjo Domantas Ladyga ir galutinis rungtynių rezultatas – 73:50.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas pasakė tik tiek, kad labai norėjo pergalės ir ją iškovojo.

Geriausiai šeimininkų gretose pasirodė – Marius Lukauskas (27, 13 atk. kam.), Domantas Ladyga (22, 14 atk. kam., 5 rez. perd.), Vidmantas Pauža (12) taškų.

Svečiams daugiausia taškų pelnė – Vytis Bulkevičius (16), Tomas Gustaitis (12), Igoris Konovalenko (12, 12 atk. kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 vasario 23 d., 17:50 val.

komandu pavadinimai rasomi kabutese

Anonimas2012 vasario 17 d., 23:40 val.

O blin, Domkis žvėris :))) Eisim kada ant trajakų persimest iš 4 calrsbergo.

P.s Labai graži VU KHF foto :DDD

Anonimas2012 vasario 17 d., 11:11 val.

Domantas Ladyga netycia perskaiciau kaip Domantas Ladygaga :D

"Greičio Juosta" lengvai susitvarkė su "Bipa" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:00 val.)"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Kauno NTI-PN" nusileido "Greičio juostai" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)"Forto amicus - 2" po nelengvos kovos palaužė "Greičio juostą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 01:43 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)"Forto Amicus - 2" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "Greičio Juostos" krepšininkus (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Vangiai rungtynes pradėję "Greičio Juostos" krepšininkai išplėšė pergalę (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:29 val.)BC "Rykliai" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Greičio Juosta" neprilygo "SLKALDK Akademijai" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)