Fazer – Gardėsis vs Krepsininkas.net (51:41)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Pavasario „Sportturo“ taurėje ‒ nerezultatyviose rungtynėse „Fazer – Gardėsis“ įveikė „Krepsininkas.net“

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 21:56 val., peržiūros: 881

Pavasario „Sportturo“ taurėje buvo sužaistos reguliariosios rungtynės tarp „Fazer – Gardėsis“ ir „Krepsininkas.net“ komandų. Rezultatu 51-41, pergalę iškovojo „Fazer – Gardėsis“. Jiems tai buvo pirmosios pogrupiio rungtynės ir pirmoji pergalė, tuo tarpu „Krepsininkas.net“ pralaimėjo visas trejas žaistas rungtynes.

Pirmoje rungtynių dalyje komandoms sunkiai sekėsi prisitaikyti į krepšį. Po pirmojo kėlinuko 14-10 pirmavo „Fazer – Gardėsis“. Antrojo kėlinuko rezultatas labiau priminė teniso varžybų rezultatą, 7-6. Komandos keitėsi padrikomis atakomis , o po dviejų kėlinukų ir toliau pirmavo „Fazer – Gardėsis“, 21-16.

Trečiajame kėlinuke „Fazer – Gardėsis“ pabėgo į priekį, bei įgijo dviženklę persvarą, 39-24. Ketvirtajame kėlinuke „Krepsininkas.net“ komandos penketukui intrigos į mačą nebepavyko gražinti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 41-51.

Naudingiausi žaidėjai:

Fazer – Gardėsis: Ignas Sturonas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Edgaras Šmitas – 10 tšk., Darius Genevičius – 2 tšk. (11 atk. kam.)

Krepsininkas.net: Martynas Liaugaudas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Galdikas – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Aurimas Stanevičius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

„Lituanica“ neturėjo didesnio vargo su „Krepsininkas.net“ ekipa (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 20:34 val.)„Lituanica“ pirmą „Sportturo“ etapą baigė pergale prieš „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)„Ryterna group“ aštuntfinalyje eliminavo „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Penki „Randerio“ krepšininkai atsilaikė prieš „Fazer ‒ Gardėsis“ spaudimą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Krepšininkas.net“ nerado jokių ginklų prieš „Randerį“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:31 val.)