LESTO vs Dentist Team (46:98)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus

2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1186

Vasario 16 dieną, 17.45 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "LESTO" (šeimininkai) ir „Dentist Team“ (svečiai). Rungtynėse intrigos nebeliko jau pirmomis minutėmis, kuomet „Dentist Team“ krepšininkai staigiai spurtavo rezultatu 17:0, o ir vėliau laikė sukaustę varžovų puolimą. Abi komandos šį vakarą negalėjo pasigirti geru pataikymu, bet įspūdingai dėl atšokusių kamuolių kovoję svečiai artėjo užtikrintos pergalės link. Rrungtynės baigėsi rezultatu 46:98.

Jau pirmosios rungtynių minutės aiškiai parodė, kad komandų lygis gerokai skiriasi ir jokios intrigos nenusimato. Labai galingai startavę „Dentist Team“ krepšininkai surinko 17 taškų, o savo krepšį išlaikė visiškai sausą. Ir tik įpusėjus pirmąjam kėlinukui pagaliau taškus pelnyti sugebėjo "LESTO" žaidėjai, kuriems sekėsi labai prastai abiejose aikštelės pusėse, o tai lėmė greitai augantį skirtumą. Vistik antrojo kėlinuko metu šeimininkai pradėjo demonstruoti atsigavimo žanklus, pataikė keletą tolimų metimų, bei kurį laiką netgi žaidė lygiai su varžovai. Dar labiau "LESTO" komandą pradžiugino M. Gailiūno tolimas metimas iš aikštės vidurio aidint antrojo kėlinuko sirenai. O prasidedant ilgajai pertraukai „Dentist Team“ pirmavo dvigubai, rezultatu 25:50.

Antroje rungtynių dalyje didelių pasikeitimų neįvyko, o „Dentist Team“ ir toliau tik didino savo pranašumą. Labiausiai prie milžiniškos persvaros prisidėjo puiki kova po krepšiais ir atkovoti kamuoliai leido savo metimus kartoti ne vieną kartą. Tiesa, nors „Dentist Team“ ir buvo gerokai stipresni šį vakarą, bet net ir tai nepadėjo išvengti klaidų, po kurių varžovams pasitaikydavo progos pelnyti lengvus taškus. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formaluas, o vienintelė intriga liko ar „Dentist Team“ sugebės pelnyti šimtąjį tašką. Nors galimybių tam buvo ne viena, tačiau ir "LESTO" žaidėjai buvo nusiteikę kovingai, bei šio malonumo varžovams nesuteikė. Susitikimas baigėsi rezultatu 46:98.

Nugalėtojų komandos komentaras: "pirmasis mūsų susitikimas su šiandieniniais varžovais buvo atkaklus ir laimėjome tik nedideliu skirtumu, tad šiandien pradėjome rungtynes labai susikaupę, greitai pasiekėme didžiulį pranašumą ir laimėjome"

LESTO: Martynas Gailiūnas – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Saulius Jakutavičius – 11 tšk., Darius Tamošaitis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Dentist Team: Arūnas Žotkevičius – 28 tšk. (20 atk. kam., 8 išpr. praž.), Rimas Petraska – 22 tšk., Ramūnas Bačiunas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Raimondas Krasnickas – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:50 val.)