NEBAJERIS vs BC STUDENTAI (57:64)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 10 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"BC Studentai" iškovojo sunkią pergalę

2011 gruodžio 10 d., Šeštadienis, 17:48 val., peržiūros: 4064

Šeštadienį(12.10), Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi E pogrupio komandos, „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „BC Studentai“ (svečiai) ekipos. Visas rungtynes vyko lygi ir atkakli kova ir didžiąją dalį pirmavo šeimininkų komanda, tačiau ketvirtajame kėlinuke jie padarė kelias lemiamas klaidas, viena iš jų T.Čiuplio techninė pražanga, taip jie leido perverti rezultatą savo varžovams. Rungtynių rezultatas – 57:64(18:16, 15:17, 15:14, 9:17).

Primą kėlinuką geriau pradėjo šeimininkų komanda, jie startavo dviem tolimais metimais iš eilės ir išsiveržė į priekį 6:0. Tiesa vėliau žaidimas išsilygino, svečiams pavyko kelis kartus sėkmingai apsiginti ir užbaigti atakas greitame puolime. Šiame ketvirtyje šeimininkams pavyko pataikyti net 4 tritaškius metimus. Rezultatas po kėliuko – 18:16.

Antrajame ketvirtyje šiek tiek geriau sekėsi svečių komandai, jie sėkmingai dirbo gynyboje neleisdami savo varžovams rinkti lengvų taškų, tačiau ir patiems nelabai sekėsi sėkmingai užbaigti atakas. Didžiąją šio kėlinio dalį rezultatas buvo lygus, taigi abi komandos keitėsi klaidomis bei rezultatyviomis atakomis. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 33:33.

Trečiajame kėlinuke vėl vyko arši kova taškas į tašką, abi komandos sėkmingai pradėjo kėlinį pataikydamos kelis tritaškius. Kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę atitrūkti, sužaidus atkarpą 6:0, tačiau pabaigoje jiems nepasisekė apsiginti ir rezultatas skirtumas sušvelnėjo. Rezultatas po ketvirčio – 48:47.

Kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, jie padidino persvarą iki 4 taškų, tačiau vėliau šeimininkų komandos žaidėjas T.Čiuplys buvo nubaustas technine pražanga ir tada įvyko rungtynių lūžis, svečių komanda sužaidė kelių minučių atkarpą 0:8 ir išlaikė pranašumą iki galo. Taigi rezultatas po rungtynių – 57:64.

Po rungtynių „Nebajeris“ komandos žaidėjas, Povilas Butkevičius sakė: "Turim tokią ligą, kad pabaigoje tiesiog nesužaidžia, gal jėgų pritrūksta. Taip pat eilinį kartą po vieną bandėm laimėti, daugiau šnekam nei judam aikštelėj. Tikėjomės pergalės, žaidėm namie. Šiandien ir geltoną aprangą vilkintys žmones sužaidė savo rungtynes. Galima sakyt persilaužimas įvyko būtent po techninės ir kėlių mūsų klaidų.".
„BC Studentai“ komandos žaidėjas, Vilius Narbutas sakė: „Iškovojom pelnytą pergalę. Tikėjaus lengvesnių varžybų, bet varžovai šiandien gerai sužaidė, pataikė tritaškius, buvo aukštas žmogus prieš kurį buvo sunku žaisti.“

Rezultayviausi žaidėjai: "Nebajeris" – Aismantas Zasas 21tšk., Povilas Butkevičius 16 tšk.

"BC Studentai" – Edgaras Tarasovas 12 tšk., Egidijus Račinskas 11 tšk., Mantas Šulcas 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 15)

Anonimas2011 gruodžio 12 d., 19:45 val.

Tai matyt blogai skaitei... Kad net pats nesupranti ka rasai :) Tai visgi kalti statistai del to, ar ne?? :)))

p.s. gal pats tevo ir paklausk ;)

Anonimas2011 gruodžio 12 d., 18:49 val.

eikit nx su savo komentarais

Anonimas2011 gruodžio 12 d., 18:11 val.

Tai kad net ne zalias kraujas visa sita pradejo :)

"Nebajeris" iškovojo labai sunkią pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Simple" šventė sunkią pergalę (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 21:10 val.)BC "Studentai" suniokojo "Žali Bananai" ekipą (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:46 val.)BC "Studentai" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)BC "Studentai" sutriuškino "Maybe" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 00:12 val.)"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 20:38 val.)"BC Studentai" tik po pratęsimo palaužė "Bipą" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)"Dumblas" išsaugojo pergalę savo rankose (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 16:47 val.)BC "Studentai" ir KK "Snaiperiai" sužaidė lygiosiomis (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 23:49 val.)BC "Studentai" įrodė savo pranašumą prieš "Bevardžius" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:39 val.)