BuyPCgame.eu vs Komanda X (62:40)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„BuyPCgame.eu“ po didžiosios pertraukos išsprendė reikalus su „Komandos X“ penketuku

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 23:36 val., peržiūros: 1020

Lapkričio 15-ąją dieną, sekmadienį, M.Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių G pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusių „BuyPCgame.eu“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusio „Komandos X“ penketuko.

Dvikovos pradžioje taškai buvo itin vertingi, nes jų buvo ne tiek ir daug. Pirmoje kėlinio pusėje komandos porą kartų apsišaudė tiksliais dvitaškiais, tačiau tai buvo viskas, ką ekipoms pavyko nuveikti pirmųjų 5 minučių atkarpoje. Antroje ketvirčio dalyje „BuyPCgame.eu“ į priekį truktelėjo D.Šikšnys, kuris surinko 5 taškus paeiliui leido aikštės šeimininkams atitrūkti rezultatu 11:6. Po E.Kalinsko dvitaškio su pražanga, skirtumas ištirpo iki 2 taškų (11:9), tačiau kėlinio tiesiojoje „BuyPCgame.eu“ sutvirtino savo pozicijas iki 6 taškų ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 15:9.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis „Komanda X“ perėmė iniciatyvą ir diktavo savo sąlygas. „BuyPCgame.eu“ 3 minutes niekaip nepralaužė varžovų gynybos, o tuo tarpu svečių penketukas šovė į priekį 0:9 ir ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir nusvėrė rungtynių svarstykles savo pusėn (15:18). Prabudę aikštelės šeimininkai antroje kėlinio pusėje grąžino pusiausvyrą (20:20), bet kurį laiką „Komanda X“ lyderio pozicijos neužleido. Visgi, pirmosios susitikimo pusės finiše, L.Marčiukonis sugrąžino minimalią persvarą „BuyPCgame.eu“ ekipai (25:24), bet teigiamo taškų balanso aikštės šeimininkams išlaikyti savo rankose nepavyko. Iš aikštės vidurio metantį R.Gudžiūną „BuyPCgame.eu“ krepšininkai sustabdė pražanga, kuri leido šiam žaidėjui stoti prie baudų metimo linijos ir atlikti tris metimus. Tiesa, šia palankia padėtimi „Komanda X“ pasinaudojo tik iš dalies (tikslą pasiekė 1/3 baudos metimas) ir tai leido svečiams bent jau išlyginti rezultatą. Įpusėjus mačui rezultatas buo 25:25.

Po didžiosios pertraukos be keitimų rungtyniaujantys svečiai įkrito į žaidybinę duobę, kuri turėjo skaudžių pasėkmių. Beveik 8 minutes „Komanda X“ šaudė tuščiais šoviniais ir išgyveno tikrą taškų badą. Šiuo laikotarpiu „BuyPCgame.eu“ krepšininkai su D.Šikšniu priešakyje, kelis kartus nuginklavo varžovų gynybą tolimais metimais, surinko 18 taškų be atsako ir jau trečiajame ketvirtyje pateikė svarią paraišką pergalei (43:25). Paskutinėje kėlinio atkarpoje „Komandai X“ pavyko porąkart pasižymėti, tačiau įsibėgėję aikštės šeimininkai, padidino atotrūkį iki 21 taško ir prieš lemiamą dvikovos dalį rezultatas buvo 50:29.

Ketvirtojo kėlinio starte V.Gaidys pasiuntė į svečių krepšį dvitaškį, po kurio atstumas tarp ekipų išaugo iki 23 taškų (52:29). Ant prarajos krašto atsidūrę ir nemažai jėgų išnaudoję „Komandos X“ krepšininkai, dar pamėgino kilti į lemiamą šturmą, spurtavo 1:10 ir braukė nuostolius iki 14 taškų (53:39). Visgi, „BuyPCgame.eu“ arčiau oponentų neprisileido ir paskutinėmis susitikimo minutėmis ėmė dėlioti paskutinius taškus. 9:1 finišavę aikštės šeimininkai, nukovė „Komandos X“ penketuką ir laimėjo rungtynes rezultatu 62:40.

Vytautas Gaidys („BuyPCgame.eu“):

Šiandien turėjote jėgų pranašumą prieš varžovus, kurie susirinko tik penkiese. Po pertraukos šovėte į priekį ir iniciatyvos iš rankų nepaleidote. Ar būtent atsarginių žaidėjų suolelis buvo pagrindinis faktorius?

„Taip. Mūsų šiandien buvo dešimt, o jie susirinko tik penkiese. Žinoma jiems buvo sunkiau. Mes pasinaudojom kiekybiniu pranašumu ir pamėginom juos paspausti ir priversti išeikvoti dar daugiau jėgų. Keli epizodai buvo prasti, bet rungtynių eigoje sėkmingai keitėme taktiką ir tai leido susikrauti pergalingą pranašumą.“

„Komandos X“ atstovai „šį kartą“ komentarų neturėjo.

„BuyPCgame.eu“ gretose pirmaisiais smuikais griežė D.Šikšnys (17 tšk.), M.Ugianskas (10 tšk.), T.Kerevičius (9 tšk., 6 atk. k.), S.Monkevičius (8 tšk.), D.Kondrotas (6 tšk.) ir V.Gaidys (5 tšk.).

„Komandos X“ penketui sekėsi taip: E.Kalinskas (15 tšk., 11 atk. k., 6 išpr. pr.), L.Klangauskas (13 tšk., 6 išpr. pr.), R.Gudžiūnas (5 tšk., 5 išpr. pr.), M.Kaziulis (5 tšk.) ir T.Kursevičius (2 tšk., 8 atk. k.).

„BuyPCgame.eu“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse pasiekė ketvirtąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (4-1). „Komandos X“ pergalių kraitis vis dar tuščias – visos penkios nesėkmės (0-5).

„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)