BC STRAIGHT vs VAIŠVYDAVA (52:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Vaišvydava susitvarkė su BC Straight

2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 01:13 val., peržiūros: 2806

2012 sausio 15 dieną, C lygos mūšyje Petrašiūnų vidurinėje mokykloje susitiko BC Straight (šeimininkai) ir Vaišvydava (svečiai). Pirmą ketvirtį Vaišvydava laimėjo minimaliu skirtumu, o per antrąjį persvarą padidino dešimčia taškų ir po dviejų ketvirčių turėjo vienuolikos taškų persvarą. Trečiąjame skirtumas aptirpo iki šešių taškų, o ketvirtame kėlinyje, vėl Vaišvydava truktelėjo tolyn ir galutinis rungtynių rezultatas – 52:64 (14:15, 7:17, 20:15, 11:17).

Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo Vaišvydava, o dvitaškiu atsakė straight ekipa – 2:6. Du tritaškius pataikė šeimininkai ir jie jau priekyje – 8:6. Penkis taškus surinko Naglis Dunčikas ir svečiai vėl priekyje – 8:11. Tris taškus surinko Raimondas Viskantas ir išlygino rezultatą – 11:11. Iki ketvirčio pabaigos Vaišvydava įgijo vieno taško persvarą – 14:15.

Aštuoniais taškais antrą kėlinį pradėjo Vaišvydava ir skirtumas greit šoktelėjo – 14:23. Keturis surinko šeimininkai, o tuomet komandos apsikeitė po vieną baudos metimą iš dviejų – 19:24. Šešis taškus surinko Vaišvydava ir padidino skirtumą iki dviženklio – 19:30. Paskutinę ketvirčio minutę komandos apsikeitė po du taškus ir po dviejų kėlinių – 21:32.

Trečią kėlinį 9:4 pradėjo šeimininkai ir umažino atsulikimą iki 30:36. Keturis pelnė šeimininkai ir skirtumas vos du taškai – 34:36. Dar po keturis apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 38:40. Dar po du taškus keitėsi komandos, o tuomet kėlinį penkias taškais užbaigė Vaišvydava, kai tuo tarpu BC Straight pelnė vieną – 41:47.

Ketvirtą kėlinį vėl geriau pradėjo Vaišvydava, šįkart laimėję pradžią 5:2. Tuomet septynis taškus surinko BC Straight, o penkiais atsakė Vaišvydava ir rezultatas – 50:57. Du taškus pelnė šeimininkai, o kėlinį Vaišvydava užbaigė septyniais paeiliui ir galutinsi rungtynių rezultatas – 52:64.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Tomas Baumila (15, 12 naud. bal.), Naglis Dunčikas (15, 22 naud. bal., 11 atk. kam., 6 ispr. pr.), Nerijus Bijaminas (13, 16 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai atrodė – Laimonas Garnelis (15, 3 naud. bal., ), Raimondas Viskantas (11, 11 naud. bal.), Bartas Lisauskas (10, 7 naud. bal.) taškų.

"Vaišvydava" susitvarkė su "Komanda X" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Kauno Kolegija" solidžia persvara nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:20 val.)"Vaišvydava" atsirevanšavo "Baldai Jums" ekipai (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Triobet" po dramatiškos kovos palaužė "Bc Straight" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 00:11 val.)Baldai Jums atsirevanšavo BC Straight ekipai (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:57 val.)"Komanda X" po dramatiškos kovos palaužė "BC Straight" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 00:24 val.)"Mattas" be vargo įveikė "Straight" komandą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:15 val.)"Darbas" nesunkiai nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Spartos" krepšininkai lengvai nugalėjo "Bc Straight" ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)"Vaišvydava" pranoko "Compensą" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:22 val.)