Olympic vs BC „Liuksas“ (43:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 10 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“

2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 00:38 val., peržiūros: 1441

Antradienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse pečius surėmė "Olympic" ir BC "Liuksas". Nors žaidimą aikštėje vargiai buvo galima pavadinti gražiu ir patraukliu akiai, tačiau tai svečiams nesutrukdė užtikrintai įveikti varžovų. Sunkiai įsibėgę BC "Liukso" vyrai ilgainiui pajuto žaidimo ritmą, o varžovus sukaustė geležinia gynyba bei iškovojo pergalę net 28-ių taškų skirtumu (43:71).

Susitikimą komandos pradėjo pakankamai padrikai ir atrodė, kad abiejų komandų krepšininkai turi daugiau noro nei krepšinio elementų. Tačiau net ir nemenka sumaištis nesutrukdė BC "Liuksui" laimėti atkarpą 5:12. Nors kardinaliai "Olympic" komandos žaidimas puolime per likusį kėlinio laiką nepagerėjo, tačiau gynyboje pasimatė pažanga. Pristabdę varžovus bei patys surinkę 6-is taškus po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai atsilikinėjo tik 5-iais taškais (11:16).

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo BC "Liuksas". Svečiai ilgai nelaukdami padidino apsukas, riba skirianti komandas padidėjo iki 10-ies taškų (13:23). Tačiau "Olympic" tarsi po šalto dušo prabudo ir vėl sugebėjo prisivyti varžovus iki 5-ių taškų ribos (20:25). Tačiau per likusį kėlinio laiką šeimininkai taškų nebepelnė, o svečiai atsakė 6-iais ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 11 taškų (20:31).

Po ilgosios pertraukos BC "Liuksas" į aikštę grįžo nusiteikęs itin kovingai. Svečiai savo žaidimą pagerino ne tik puldami, tačiau ir dar labiau gindamiesi. Per šį kėlinuką svečių gynybos gniaužtai varžovams leido įmesti vos 5-is taškus. Tuo tarpu patys BC "Liukso" žaidėjai per ketvirtį surinko net 18 taškų. Laimėję šias dešimt žaidimo minučių 13-os taškų skirtumu svečiai savo pranašumą padidino jau iki 24-ių taškų (25:49).

Lemiamo kėlinuko pradžioje skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau iki 29-ių taškų (31:60). Kėliniui įpusėjus BC "Liukso" pranašumas siekė jau 30-ies taškų ribą (35:65). Paskutiniosios ketvirčio minutės buvo tik formalumas ir visi taškai ant "i" buvo sudėlioti anksčiau laiko. Abi komandos per likusį ketvirčio laiką tiesiog atliko savo numerį, o įtikinama pergalė atiteko BC "Liukso" vyrams (43:71).

Po rungtynių charizmatiškasis BC "Liukso" komandos žaidėjas Albertas Karpavičius nestokodamas geros nuotaikos sutiko duoti išskirtinį interviu: "Mes šiandien žaidėme ateities krepšinį ir manau, kad dar mažiausiai 5 artimiausius metus niekas nežais tokio krepšinio, bent jau Lietuvoje tai tikrai. Varžovai labai dideli – turbūt gerai gyvena, nes stambūs. Pažiūrėkite į mane aš tai kūdas, nes biednas. Galiu pasidžiaugti, kad pagaliau nereikėjo vienam arti už visą komandą – galiausiai sulaukiau pagalbos."

Olympic: Rokas Mineikis – 11 tšk., Gytis Baltrušaitis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Vaidas Mazaronis – 8 tšk.

BC „Liuksas“: Lukas Tamašauskas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Ziutelis – 15 tšk. (18 atk. kam.), Benas Narbutas – 15 tšk., Julius Fiodorovičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)