KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (67:62)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

" Kamesta & Freolitus " įveikė penkiese žaidusius „ESS ĮSP & VP Santermita“

2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 3924

Pirmadienį(11.07), Garliavos Jonučių mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių A pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Kamesta & Freolitus“ (šeimininkai) ir „ESS ĮSP & VP Santermita“ (svečiai) ekipos. Penkiese žaidę svečiai sugebėjo garbingai pasipriešinti savo varžovams ir išlaikyti intrigą iki pat varžybų pabaigos. Varžybų rezultatas – 67:62(15:15, 17:12, 13:18, 22:17) šeimininkų naudai.

Pirmą kėlinį geriau pradėjo svečių komanda pelnydama 6 taškus be atsako, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir vyko kova taškas į tašką . Rezultatas po kėliuko lygus – 15:15.

Antrą kėlinuką daug geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, spurtuodami ir įgydami 6 taškų pranašumą, o jų varžovams sunkiai sekėsi rinkti taškus iki pat kėlinuko vidurio. Skirtumas buvo išaugęs iki 11 taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai įmetė kelis metimus be atsako, tai jiems padėjo sumažinti skirtumą. Taigi kėlinį tiksliau sužaidę šeimininkai sukaupė 5 taškų persvarą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 32:27.

Trečiajame kėlinuke svečių komandai pavyko susikaupti ir išlyginti rezultatą, tai jiems padėjo padaryti pataikyti keli tolimi metimai bei kelios greitos atakos, po varžovų klaidų. Rezultatas po ketvirčio – 45:45.
Ketvirtasis kėlinukas vėl buvo sėkmingesnis šeimininkų komandai, kuri žaidė agresyviai ir už tai buvo apdovanoti baudų metimais, kartais dar ir pelnydami taškus su bauda. Vienintelis dalykas, kuris gelbėjo jų varžovus buvo tritaškiai metimai, šiame kėlinuke svečiai įmetė net 4 tolimus metimus, tris iš jų E.Sliežauskas, bet to buvo negana komandos pergalei. Taigi rezultatas po varžybų – 67:62.

Po varžybų " Kamesta & Freolitus " komandos treneris, Mindaugas Rutkauskas sakė: "Pasiekėme pergale, tačiau žaidimu neesame patenkinti. Toliau stengsimės siekti labiau užtikrintų pergalių, bent jau prieš tas komandas, kurios susirenka taip negausiai ".

„ESS ĮSP & VP Santermita“ komandos treneris, Esmiraldas Sliežauskas sakė: „ Esame patenkinti, kadangi susikovėme ir žaidėme lygiai. Labiausiai pritrūko atsarginių žaidėjų suolelio, kadangi žaidėme tik penkiese buvo sunku. Galėjome ir laimėti, bet pradžioje labai nekrito metimai, o paskui jau buvo per vėlu“

Rezultatyviausi žaidėjai: " Kamesta & Freolitus " - Airidas Nutautas 16tšk( 15 atk. kam.), Rytis Kybartas 16tšk.

„ESS ĮSP & VP Santermita“ - Šarūnas Labenskas 22tšk., Tomas Gudas 12tšk., Donatas Budginas 10tšk

"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)"Omega" neturėjo vargo su „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:37 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)"Lietuvos Dujos" antroje rungtynių pusėje susidorojo su "ESS ĮSP & VP Santermita" (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" lengvai sutvarkė reikalus lemiamame ketvirtfinalio mače (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)