Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Akmenės gimnazija (83:88)Ramūno Šiškausko taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 15:45 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Po įspūdingo trilerio, pareikalavusio pratęsimo, aukso medaliais pasidabino „Akmenės gimnazija“

2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 23:39 val., peržiūros: 633

Ketvirtadienį, gruodžio 17 dieną įvyko Ramūno Šiškausko taurės 2015 finalinės rungtynės, tarp šeimininkų Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazijos“ ir svečių „Akmenės gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kelis epizodus sėkmingiau sužaidę Akmenės krepšininkai po pirmojo kėlinuko įgijo keturių taškų pranašumą. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laikę ją beveik viso antrojo kėlinuko metu, kol, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios, svečių ekipos žaidėjai surengė spurtą 0:7 ir susigrąžino nedidelę persvarą į savo rankas. Po pertraukos abi komandos ir toliau žaidė labai apylygiai, tačiau vis geriau vieną kitą epizodą sužaisdavę „Akmenės gimnazijos“ žaidėjai išlaikė iniciatyvą savo rankose ir po trijų kėlinių turėjo šešių taškų pranašumą. Ketvirto kėlinuko pradžioje geriau pasirodę kaišiadoriečiai sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau taip lengvai iniciatyvos paleisti neketinę svečiai ir vėl atitrūko. Vis tik, įpusėjus kėlinukui, po spurto 7:0 aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir buvo įgiję trijų taškų pranašumą, tačiau liukus kelioms sekundėms fantastišką tritaškį metimą pataikęs R.Balčiūnas „ištraukė“ pratęsimą, kurio metu žymiai užtikrinčiau atrodę „Akmenės gimnazija“ ir pasiekė pergalę bei kėlė į viršų turnyro nugalėtojų taurę. 83:88 (18:22, 15:14, 19:22, 25:19, 6:11).

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“: Arvydas Ivanauskas – 18 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Blaževičius – 18 tšk., Dominykas Šalvaitis – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Rokas Tamulevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Kymantas Vitkauskas – 12 tšk.

„Akmenės gimnazija“: Rytis Balčiūnas – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Laurynas Jadenkus – 27 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Šliažas – 9 tšk.

„Akmenės gimnazija“ lengva koja žengė į finalą (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ nesunkiai susitvarkė su Anykščių „Jono Biliūno gimnazija“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)