Sparta vs Elektromontuotojas (76:56)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą.

2016 vasario 02 d., Antradienis, 23:30 val., peržiūros: 1175

Vasario 2 dieną C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse įvyko J pogrupio mūšis tarp šeimininkų „Sparta“ ir svečių „Elektromontuotojas“ ekipų. Šiame susitikime favoritais laikomi buvo svečiai, kurie turnyrinėje lentelėje yra 2 vietoje su 12 pergalių ir 4 pralaimėjimais, kuomet šeimininkai yra prieš paskutinė ekipa turnyrinėje lentelėje ir savo sąskaitoje turi tik 7 pergales, todėl abiems ekipoms pergalė šiame susitikime yra labai svarbi.

Abi ekipos į rungtynes susirinko gana negausiai, vis dėlto nors ir tik 6 atvykę „Sparta“ ekipos žaidėja, tačiau nuo pirmųjų minučių pradėjo žaisti rezultatyviai ir sužaidus pirmąsias 2 minutes jie pirmavo rezultatu (9:0), po šios atkarpos svečiai paprašė minutės pertraukėles. Kėlinio eigoje žaidimas tarp ekipų išsilygino, negana to svečiai sužaidė geriau kėlinio pabaigą ir po pirmųjų 10 minučių atsilikinėjo tik 3 taškais (15:12).

Antrajame kėlinyje pradžia vėl priklausė šeimininkams, kurie spurtavo į priekį (11:0), o per pirmąsias 4 minutes svečiai dar net nebuvo pelnė nei taško šiame ketvirtyje. „Elektromontuotojas“ ekipa paprašė minutės pertraukėles po, kurios žaidimas pagerėjo, tačiau po 2 kėlinukų jie atsilikinėjo jau dviženklių skirtumu (42:22).

Trečiajame kėlinuke svečiai pradėjo atakuoti geriau ir tas leido mažinti atsilikimą, tai pamatė šeimininkai paprašė minutės pertraukėles 4 minute. Vis dėlto šiame kėlinuke „Elektromontuotojas“ iš toli pataikė 4 tritaškius ,kas leido laimėti kėlinuką ir sumažinti atsilikimą. Po 30 minučių žaidimo Sparta priekyje rezultatu (55:41).

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo padidindami savo persvarą ir laimėdami atkarpą (5:2). Svečiai stengėsi sumažinti atsilikimą, tačiau šiandien varžovai buvo stipresni ir ta teko pripažinti. Aidint sirenai švieslentėje degė (76:56) rezultatas skelbiantis „Sparta“ ekipos pergalę.

Po rungtynių laimėtojų treneris Š.Sabolis teigė:

Pergalė kiek netikėta, nes varžovas stiprus, o žinojome, jog šiandien teks žaisti nepilnos sudėties, bet tas galbūt mums padėjo kažkiek susikaupti.

Po rungtynių ” Elektromontuotojas” ekipos žaidėjas M.Nenartavičius prastą ekipos puolimą teisino žaidėjų nesusikaupimu ir atvykimu į varžybas nepilnos sudėties.

Sparta: Giedrius Prabulis – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 22 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Šarūnas Sobolis – 14 tšk.

Elektromontuotojas: Paulius Malinauskas – 19 tšk., Arnas Gilius – 12 tšk., Dovydas Znutas – 8 tšk.

„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)Sparta įveikė pavargusią Akademijos komandą. (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:27 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Elektromontuotojo“ krepšininkai (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo „Elektromontuotojo“ ekipa (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 20:57 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)