Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs LSMU VA & Statybų vizija (71:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai

2013 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 23:13 val., peržiūros: 1249

Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro krepšinio aikštelėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizijos" (svečiai) komandos. Nors svečiai į susitikimą atvyko vos šešiese, tačiau tai nesutrukdė jiems atkakliai kovoti su galingai atrodančia šeimininkų ekipa. Ir ne tik kovoti – "LSMU VA & Statybų vizijos" komandos žaidėjai perėmė iniciatyvą ketvirtajame kėlinyje ir įveikė varžovus rezultatu 79:71 (17:14; 13:21; 32:24; 17:12). Svečiams tai jau buvo antrasis laimėjimas iš tiek pat galimų, tuo tarpu "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" pasiliko su viena pergale po dviejų bandymų.

Rungtynės prasidėjo "LSMU VA & Statybų vizijos" atkovotu ginčo kamuoliu ir taikliu tolimu metimu (3:0), tačiau netrukus priekyje jau buvo "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" (4:3). Visgi po šio momento svečiai spurtavo 9:0 ir gerokai nutolo (12:4). Tiesa, išslaikyti šio skirtumo "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipai nepavyko – dar iki ketvirčio pabaigos šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę ir po pirmųjų 10 kovos minučių atsilikinėjo tik 3 taškais (14:17).

Antrojo kėlinio pradžioje "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" pratęsė sėkmingą savo žaidimą ir, po puikiai sužaistos atkarpos 12:2, išsiveržė į priekį (26:19). Nors tada "LSMU VA & Statybų vizija" pelnė 5 taškus be atsako ir sumažino savo atsilikimą iki "vieno metimo" (24:26), bet po to vėl sekė šeimininkų sėkminga atkarpa 9:3 ir skirtumas vėl šoktelėjo iki šiek tiek saugesnio atotrūkio (35:27). Visgi svečiai ketvirtį užbaigė 3 taškais, tad prieš didžiąją pertrauką "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" pirmavo tik 5 taškų skirtumu (35:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo 5-iais "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" taškais be atsako ir skirtumas tarp ekipų pirmą kartą šiame susitikime tapo dviženklis (40:30). Visgi "LSMU VA & Statybų vizijos" krepšininkai rankų nenuleido, kovėsi dėl kiekvieno kamuolio ir, likus iki ketvirčio pabaigos 5 min. 04 sek., komandas skyrė tik 1 taškas (47:48), o dar po 24 sekundžių priekyje jau buvo svečiai (49:48). Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau prieš lemiamą žaidimo dalį priekyje trapiu 3 taškų skirtumu buvo jau "LSMU VA & Statybų vizijos" žaidėjai (62:59).

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį aikštelėje vyravo apylygis krepšinis, tad nei vienai iš ekipų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme – vieniems skirtumą padidinti, o kitiems jį sumažinti. Tačiau likus iki susitikimo pabaigos 3 min. 23 sek. "LSMU VA & Statybų vizija" pataikė tolimą metimą, padidino savo atotrūkį iki 8 taškų (75:67) ir privertė "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipą paprašyti minutės pertraukėlės. Visgi vėliau šeimininkams taip ir nepavyko perimti iniciatyvos į savo rankas, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo sunkią "LSMU VA & Statybų vizijos" pergalę rezultatu 79:71.

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup": Rytis Kybartas – 26 tšk. (11 atk. kam.), Povilas Žukaitis – 23 tšk., Martynas Karpičius – 9 tšk. (10 rezult. perd.). Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovėsi Ramūnas Buinevičius, kuris laimėjo net 23 oro dvikovas.

"LSMU VA & Statybų vizija": Tautvydas Švedas – 27 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Marius Petrauskas – 18 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Tomas Žvaliauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.). Pagirtinai po krepšiais grūmėsi Gražvydas Davidavičius, kuris sugriebė 14 atšokusių kamuolių.

Pakalbintas "LSMU VA & Statybų vizijos" komandos žaidžiantis treneris M.Petrauskas sakė, kad "pirmiausiai norim pasidžiaugti, kad pavyko išvyti "Chevron" dėl skalūnų dujų Lietuvoje bei pasidžiaugti šia pergale. Privertėm varžovus susipykti, dabar eisim padėti taikytis į rūbinę. O šiaip ne esmė kiekybėje, o esmė kokybėje – užteko ir šešių žaidėjų pasiekti pergalei".

„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)Trečiajame kėlinyje užtikrintai sužaidusi „LSMU VA & Statybų vizija“ grupės autsaiderius (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:50 val.)„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„Restauratoriai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „LSMU VA Statybų Vizija“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 23:15 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pranoko „LSMU VA & Statybų vizija“ ir šventė pergalę (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)