Sabonio KC – Vytautas vs Kauno kolegija (97:66)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC – Vytautas“ įrodė savo pranašumą

2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1105

Sausio 6 dieną įvyko B lygos "Baltic sport" rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Sabonio KC – Vytautas" ir "Kauno kolegija". Pirmąsias dvidešimt minučių vyko lygi kova , po kurių minimalia persvara pirmavo šeimininkai. (43:42). Antrojoje rungtynių dalyje dažniau klydę svečiai, bei taiklesni šeimininkai įtakojo tai kad "Sabonio KC – Vytautas" komanda nutolo ir pervarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 97:66.

Rungtynes komandos pradėjo labai skirtingai, svečiai didžiąją dalį taškų rinko greitomis atakomis, bei išnaudodami aukštaūgius. Šeimininkai šiame kėlinyje varžovus bandė priblokšti tritaškiais metimais, kas iš dalies pavyko, iš 8 tritaškių pataikyti 5. Kėlinio pabaigoje šeimininkų du tolimi metimai nulėmė kad po pirmųjų 10 minučių jie pirmavo rezultatu 23:17.

Antrajame kėlinyje piktnaudžiauti tolimais metimais pradėjo svečiai, nors dvitaškių pataikymo procentas buvo beveik tobulas. "Sabonio KC – Vytautas" komanda sumažino tolimų metimų skaičių, šiame kėlinyje juos į priekį vedė L.Krisčiūnas, kuris per visas rungtynes surinko net 52 naudingumo balus. Kėlinio pabaigoje sužaista šeimininkų atkarpa 5:0 leido po dviejų kėlinių išlaikyti minimalią pervarą. 43:42.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai įrodė kad yra pranašesni, tai lėmė ir varžovų nuovargis, kadangi jie sudėtyje turėjo tik šešis žaidėjus. Pradėję dažnai klysti svečiai, leido jauniesiems oponentams greitomis atakomis pelnyti lengvus taškus, įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio skaičiaus. "Kauno kolegija" bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tai atsisuko prieš juos pačius, šeimininkai pataikė tris tritaškius taip panaikindami intrigą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 72:55.

Ketvirtajame kėlinyje tendencija išliko, dviejų žaidėjų vedini šeimininkai ir toliau triuškino varžovus, vienintelis T.Viršilas bandė priešintis pelnydamas 6 taškus, tačiau nesulaukęs kitų žaidėjų indėlio taip pat nuleido rankas. Tradiciškai šeimininkai kėlinį baigė pataikydami keletą tritaškių, o tai įtakojo jų pergalę triuškinančiu rezultatu 97:66.

Statistiniai faktai nulėmę "Sabonio KC – Vytautas" dominavimą antrojoje rungtynių dalyje

1. Sutvarkyta kova dėl atšokusių kamuolių, pirmąją rungtynių dalį jie pralošė 15:20. Antrosios dalies rezultatas buvo 25:16

2. "Kauno kolegijos" klaidų skaičius. Per pirmąją rungtynių dalį padarytos 8 klaidos, per kitas dvidešimt minučių jų padaryta net 14.

3. Pagerėjęs šeimininkų dvitaškių taiklumas. Pirmosios dalies metimų statistika 20/12. Antrojoje dalyje 21/14.

Po rungtynių "Sabonio KC – Vytautas" komandos treneris Z.Voronovas sakė: Labai džiaugiuosi kad po švenčių susirinko beveik visa komanda ir mes turėjome plačią rotacija. Norėčiau pagirti žaidėjus už gerą gynybą, kadangi praleidome 66 taškus kas prieš šią oponentų komandą yra geras rezultatas, taip pat šiandien puikiai sekėsi greitasis puolimas, tai pagrindiniai dalykai nulėmę mūsų pergalę.

"Kauno kolegijos" treneris K.Gedminas rungtynes aptarė taip: Viską lėmė mažas žaidėjų skaičius, antroje dalyje nebe atsilaikėme prieš jaunimą, kurie išlaikė aukštą tempą. Daugelis mūsų žaidėjų dirba ar turi kitų užsiėmimų, todėl sunku parodyti savo tikrąjį potencialą.

Sabonio KC – Vytautas: Lukas Kriščiūnas – 35 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Bietkis – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Julius Kigas – 14 tšk.

Kauno kolegija: Tomas Viršilas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Ramonas – 16 tšk., Vytautas Peseckis – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Robertas Talevičius – 10 tšk.

„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nė iš tolo neprilygo „Kauno SRC“ (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)Pergalę po pratęsimo šventė „Sabonio KC – Vytautas“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:40 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Kauno SRC“ pasiekė antrąją pergalę (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:13 val.)