BC STUDENTAI vs ROBOTUKŲ ARMIJA (69:75)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Robotukų Armija" laimėjo jau slystančias iš rankų rungtynes

2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:52 val., peržiūros: 1550

Sausio 13d. (sekmadienį) Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Įššūkio" taurės ekipos, tai "Studentai" (šeimininkai) ir "Robotukų Armija" (svečiai). Rungtynės vyko permainingai, geriau pradėjo svečiai, tačiau vėliau jau gerokai iniciatyvą perėmė "Studentai", visgi kada atrodė, jog pergalę išplėšti jau bus nelengva "Robotukų Armijai", jie padarė tai, kas buvo sunku, panaikino gan solidų tokio pobūdžio rungtynėms deficitą, ir laimėjo rungtynes rezultatu (69:75).

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių lyderio Karolio Meiliūnio dvitaškiu metimu, į kurį netrukus tritaškiu atsakė Edgaras Tarasovas. Visas kėlinys klostėsi permainingai, tai viena, tai kita komanda pelnydavo taškus, bet skirtumas tarp komandų labai nekito, neleido nei viena ekipa nutolti varžovams. Pats žaidimas buvo vidutinio tempo, komandos nebėgdavo visada į greitąjį puolimą, bet jeigu kuri komanda apsnūsdavo gynyboje, tuo naudodavosi tiek viena, tiek kita. Kaip ir buvo galima manyti sunkiausiai buvo stabdyti Karolį Meiliūnio iš svečių komandos, kuris buvo tiesiog nesustabdomas, klausimas buvo tik vienas, kiek jėgų jis turės, pasirodo, kad jų užteko ir pergalei iškovoti, ir pirmam ketvirčiui laimėti, po kėlinio (15:21) "Robotukų Armijos" naudai.

Antrasis kėlinys neišsiskyrė savo eiga nuo pirmojo, tik tiek, kad jis buvo nerezultatyviausias iš visų. Pradžioje vėl laikėsi permaininga kova, kuri tęsėsi, bet kiek geriau sužaidę vienoje ar kitoje situacijoje "šeimininkai" laimėjo kėlinuką 4-iais taškais, taip sumažindami deficitą iki dviejų. Ir pagrindinė priežastis kodėl nepavyko kiek daugiau, tai buvo klaidos, ir svečių lyderio nesustabdymas. Kartas nuo karto pavygdavo pristabdyti ir jį, tačiau tada kiek "prabildavo" Arūnas Eitutis, nors ir "Studentų" suolas buvo kur kas ilgesnis, to deramai išnaudoti nepavyko. Po pirmos rungtynių pusės dviejų taškų šeimininkų deficitas (32:34).

Antra rungtynių pusė jau buvo kiek kitokia, kiek pristabdytas "Robotukų Armijos" lyderis ėmė daugiau klysti, mažiau mesti. Tuo tarpu "Studentai" įgavę antrą kvėpavimą kibo į kovą ir pataikė savo metimus, daugiausiai puikiai rungtyniavusio Egidijaus Račinsko pastangomis. Svečiai nerado būdų stabdyti šeimininkus ir taip visą kėlinį, kadangi pastarųjų gynyba buvo irgi nebloga, varžovams leista įmesti tik 11 taškų, tuo tarpu patys įmetė 20. Prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė septyni taškai (52:45).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų dvitaškiu ir jau atrodė, kad "Robotukų Armijai" bus nelengva kažką pakeisti. Visgi pastarųjų komandos žaidėjams, tai tam pačiam Karoliui Meiliūnui ir Arūnui Eitučiui pavyko įveikti "Studentų" komandą. Jie dviese per šį kėlinį pelnė 27 taškus, kaip tuo tarpu kita komandos dalis vos 3 taškelius. Tai ir buvo pagrindinė pralaimėjimo prežastis, nesugebėjimas sugalvoti kaip stabdyti šiuos du žaidėjus, tad po rungtynių rezultatas (69:75).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris teigė :

"Šiandien laimėjo patirtis, ramybė, nedarėm klaidų keisdamiesi tarp žaidėjų (juokauja). Visas rungtynes žaidėme su vienu deriniu, bet jį pildėm blogai, visgi jei galime laimėti rungtynes ir taip, tai ko gero atetyje viskas bus tik gerai."

"Studentai" : Egidijus Račinskas (27 naud. balai, 20 taškų,13 atk.k), Martynas Judickas (10 naud. balų, 13 taškų)

"Robotukų Armija" : Karolis Meiliūnas (46 naud. balai, 35 taškai, 10 atk.k, 7 rez. perdavimai), Arūnas Eitutis (16 naud. balų, 18 taškų, 11atk.k).

Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Robotukų Armija" nugalėjo varžovus ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Ambi" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:09 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)"Robotukų Armija" susitikimo eigoje pranoko "Rokų Keramiką - Kroviniupervezimas.lt" (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)Robotukų Armija išlygino serijos rezultatą priesš VU KHF (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 06:39 val.)