Šernai vs Šilainiai (88:66)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Šernai keliauja į pusfinalį

2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 21:44 val., peržiūros: 925

Kovo 10 dieną Arvydo Sabonio krepšinio centre įvyko lemiamos 30+ „Sport turas“ pirmenybių ketvirtfinalio mūšis tarp šeimininkų „Šernai“ ir svečių „Šilainiai“. Serijos rezultatas buvo 1:1, todėl šiandien sprendėsi likimas, kas žygiuoja į pusfinalį. Rungtynių pradžioje abi komandos rungtyniavo susikaupusios, tik trečiajame kėlinyje į priekį trūktelėję „Šernai“ atitolo nuo oponentų dviženklę taškų persvara ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos, laimėdami rungtynes rezultatu (88:66).

Pirmajame kėlinuke abi ekipos buvo susikoncentravusios į gynybą, tačiau dėka atkovotų kamuolių puolime šeimininkai turėjo daugiau šansų atakuoti krepšį, todėl visą laiką pirmavo keliais taškais. O po pirmųjų 10 minučių „Šernai“ buvo priekyje (19:13).

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo agresyvioms atakom po krepšiu, taip provokuodami pražangas. Tas leido „Šilainiams“ ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti savo naudai (23:25). Vis dėlto kėlinio pabaiga priklausė šeimininkams, kurie greitomis atakomis rinko lengvus taškus ir po 2 kėlinukų, vėl buvo priekyje (42:37).

Po ilgosios pertraukos ekipos žaidė apyilgiai, tačiau įpusėjus kėlinukui šeimininkai surengė spurtą (11:2) ir atitolo dviženkliu skirtumu nuo oponentų. Po 30 minučių žaidimo „Šernai“ pirmavo (63:48).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai stengėsi grįžti į varžybas, tačiau šeimininkai neleido panaikinti susikrauto pranašumo. Taigi „Šernai“ šventė pergalę rezultatu (88:66) ir įsikovojo vietą tarp 4 stipriausių ekipų.

Po susitikimo laimėtojų treneris A.Lapinskas teigė:

Nuo pradžių išnaudojame savo suolelį, susirinkome visi kas esame. Tiesiog 3 kėlinuke užbėgom varžovai nespėjo ir tas pasiteisino.

Šernai: Skirmantas Staniulis – 28 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 16 tšk., Paulius Atkočiūnas – 16 tšk., Paulius Juchnevičius – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 22 tšk., Nerijus Urbanavičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 10 tšk.

Šernai nesunkiai įveikė SK „Vertingo“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:19 val.)Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)Karštoje vakaro dvikovoje "Makroflex" įrodė savo pranašumą (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Šernai“ parklupdė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Korys“ ir toliau išlieka vienintele nepralaimėjusia komanda „30+“ lygoje (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:40 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)