Kauno kolegija vs BK Centre (94:74)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 07 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“

2013 gruodžio 07 d., Šeštadienis, 16:03 val., peržiūros: 1222

Šeštadienį, gruodžio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno kolegijos"(4/2) ir svečių BK "Centre"(1/7) ekipų. Iki pirmojo kėlinuko vidurio abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau ėmė ryškėti šeimininkų pranašumą, ko pasekoje, po dviejų kėlinukų skirtumas tarp komandų siekė devynis taškus. Po ilgosios pertraukos svečių ekipos krepšininkai sugebėjo surengti spurtą bei sugrąžinti intrigą į rungtynes persverdami rezultatą, tačiau netrukus "Kauno kolegija" susiėmė ir susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas, dar tame pačiame ketvirtyje įgijo septyniolikos taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko ir išsaugoję pranašumą pergalę šventė "Kauno kolegija". 94:74 (21:14, 16:14, 30:22, 27:24).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė kiek vangokai, tačiau šiek tiek geriau pasisekė svečiams ir jie įgijo dviejų taškų pranašumą, kuris ilgai neišsilaikė, nes netrukus aikštės šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau žaidimas vėl išsilygino tačiau įpusėjus pirmam ketvirčiui dviejų taškų pranašumą vis dar turėjo "Kauno kolegija". Einant kėlinuko laikui į pabaigą šeimininkai sužaidė atkarpą 8:3 ir įgijo septynių taškų persvarą. 21:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje, po poros sėkmingai surengtų išpuolių svečiai sumažino savo deficitą iki trijų taškų, kuris išsilaikė dar kelias minutes. Kiek vėliau, po taiklaus šeimininkų ekipos žaidėjo D.Stankevičiaus tolimo metimo skirtumas tarp komandų padidėjo iki penkių taškų, tačiau netrukus, po poros sėkmingų epizodų svečiai sumažino savo deficitą vėl iki trijų taškų. Pačią antrojo kėlinuko pabaigą ir vėl geriau sužaidė "Kauno kolegija" ko pasekoje sugebėjo įgyti devynių taškų persvarą. 37:28.

Po ilgosios pertraukos atsibudo BK "Centre" ekipos snaiperiai, kurių dėka šeimininkai iššvaistė turėtą pranašumą ir leido svečiams įgyti minimalią persvarą, tačiau ilgai nelaukę aikštės šeimininkai atsakė į tai spurtu 17:5, kurio dėka ne tik susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, bet ir sugebėjo įgyti vienuolikos taškų persvarą. Į tai svečių ekipos žaidėjai atsakė surengdami pora rezultatyvių išpuolių, tačiau tai jų negelbėjo, nes netrukus šeimininkai surengė dar vieną spurtą, kurio dėka prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė septyniolika taškų. 67:50.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau prisimenant trečiojo ketvirčio pradžią buvo galima tikėtis svečių ekipos sėkmingų išpuolių. Pačioje pradžioje BK "Centre" dar bandė vytis varžovus ir sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų, tačiau vėliau šeimininkai ir vėl šiek tiek atitolo, bet svečiai nebuvo linkę sudėti ginklų ir po kelių sėkmingai pasibaigusių išpuolių skirtumas tarp komandų ištirpo iki septynių taškų. Vis tik, antroje paskutinio kėlinuko pusėje "Kauno kolegija" susiėmė ir surengę spurtą 17:4, kuris truko iki rungtynių pabaigos, sutvarkė visus reikalus nepalikdami jokio šanso varžovams pakovoti dėl antrosios pergalės. 94:74.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos strategas Kostas Gedminas kalbėjo : " Visumoje mes šiandien buvo stipresni, bet kadangi yra šeštadienis, mes neturėjome trijų pagrindinių žaidėjų. Nebuvo dviejų įžaidėjų, tačiau rezultatu esu patenkintas. Na, o varžovai žaidžia greitą žaidimą, bėgantį žaidimą, o aš neturėjau mažų žaidėjų, todėl vienu momentu buvo šiek tiek problemų, tačiau vėliau viskas stojo į savo vietas. Aš bijojau, nes mes turėjome tik vieną įžaidėją, o jie visi maži ir greiti bei gerai pataikantys ".

"Kauno kolegija" : Jonas Ročka – 28 tšk., Paulius Lekečinskas – 20 tšk. (17 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 20 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 18 tšk.

BK "Centre" : Kiril Zamgaev – 23 tšk., Justas Furmanavičius – 18 tšk., Vladislav Yanchuk – 14 tšk.

„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:05 val.)„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Kauno Kolegija“ po atkaklios kovos pranoko „DNC & Sports Fairy“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:12 val.)„Kauno kolegija“ nesugebėjo pasipriešinti „BC „Sporto fėja““ komandai (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)„Šilainių“ lengvas pasivaikščiojimas prieš „BK Centre“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ be didesnio vargo susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 15:44 val.)