Brentex Trailer vs Elektromontuotojas (65:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Elektromontuotojo“ krepšininkai

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1008

Sausio 25 dieną, 18:45 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojas“ (svečiai). Nors daugiau nei pusę laiko priekyje buvo aikštelės šeimininkai, tačiau atėjus svarbiausiems momentams iniciatyvą perėmė „Elektromontuotojas“ ir paskutinėmis minutėmis viskas prasidėjo iš naujo. Dabar jau svečiams šypsojosi sėkmė, nors pranašumas buvo labai menkas, bet patys „Brentex Trailer“ žaidėjai nesugebėjo tinkamai sustatyti paskutinių atakų ir leido varžovams pasiekti nelengvą pergalę 65:67.

Nors rungtynių pradžioje geriau startavo „Elektromontuotojo“ komanda, tačiau labai greitai šeimininkai perėmė iniciatyvą, o neabejotinu komandos lyderiu tapęs V.Fominas per mažiau nei du kėlinukus pataikė net 6 tolimus metimus ir tai leido jo atstovaujamai ekipai nutolti. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis ir net nesiekė 10 taškų, bet ir to užteko, kad iki ilgosios pertraukos „Brentex Trailer“ išliktų priekyje. Kiek vėliau komandų žaidimas išsilygino ir ūgio pranašumą išnaudoję svečiai sumažino savo deficitą 39:36.

Antroje rungtynių dalyje „Brentex Trailer“ vis dar išlaikė nedidelę distanciją, bet dabar varžovai jau lipo jiems ant kulnų. Abi komandos rungtyniavo labai kietai, krepšininkai nevengė net ir pasistumdyti tarpusavyje, o toks žaidimas jau buvo parankesnis svečiams, kurie turėjo ilgesnį suolelį, bet aiškų ūgio pranašumą po krepšiais. Rungtynių pabaigoje intriga niekur nedingo ir dabar komandos jau žaidė taškas į tašką. „Elektromontuotojui“ lemiamu momentu pavyko nutolti, bet ne vieną progą išsigelbėti turėję šeimininkai sužaidė neužtikrintai, nepasinaudojo galimybe pasiimti pertraukėlę paskutinės atakos metu, bei galiausiai turėjo pripažinti varžovų persvarą 65:67.

Eiminas Valaitis („Elektromontuotojas“):

„esame stipresni, turėjome lengviau laimėti, bet varžovai rungtynių pradžioje pataikė sudėtingus metimus, o paskui po truputį artėjome, kol perlaužėme rungtynių eigą“.

Brentex Trailer: Valius Fominas – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 19 tšk. (6 perimt. kam.), žydrunas Narjauskas – 6 tšk.

Elektromontuotojas: Arnas Gilius – 16 tšk., Marius Ivaškevičius – 14 tšk., Paulius Malinauskas – 12 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)