JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS vs CELSIS (59:49)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 27 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

„Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ iškovojo sunkią pergalę

2012 sausio 27 d., Penktadienis, 21:28 val., peržiūros: 2229

Penktadienį (01.27), Šv. Mato vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi D pogrupio komandos, „Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai) ekipos. Po įtemptos kovos ir geriau sužaistos antrosios rungtynių pusės pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 59:49 (12:12, 14:18, 15:9, 18:10).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo svečių komandos žaidėjas V.Raudonis. Šeimininkai tuo pačiu, T. Ališausko dvitaškiu, vėliau jis dar pridėjo du baudų metimus, o A.Burneika dvitaškį ir šeimininkai išsiveržė į priekį 6:2. Svečiai taip lengvai nepasidavė, A. Raudonis pelnė dar du taškus, o jo komandos draugas G.Pečkaitis pelnė keturis taškus iš eilės ir svečiai išsiveržė į priekį. Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, o kėlinį taiklius baudos metimu užbaigęs T.Ališauskas išlygino rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 12:12.

Antrajame ketvirtyje komandos toliau tęsė lygią kovą, tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai ėmė strigti varžovų zoninėje gynyboje. Svečiai tuo pasinaudojo ir sužaidė atkarpą 0:7 bei įgijo 6 taškų pranašumą. Po šio spurto šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, kuri padėjo sustatyti žaidimą į vietas. Po pertraukėlės šeimininkai atsakė tokia pat atkarpą 7:0 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai, daugiausiai prie to prisidėjo M.Balkus pelnęs 5 taškus. Tačiau kėlinio pabaigoje L.Pečkaitis smeigė tritaškį, o E.Bakūnas pelnė dvitaškį po varovų klaidos ir padėjo savo komandai įgyti 4 taškų pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 26:30.

Trečiajame kėlinuk šeimininkams taškus rinko tik trys žmonės, T.Ališauskas 4 taškai, M.Balkus 8 taškai (jis pataikė du svarbius tritaškius metimus) ir A.Burneika pridėjęs dar vieną tolimą metimą. Tačiau šeimininkams šiame ketvirtyje pavyko gerai apsiginti ir perimti kelis kamuolius. Svečių žaidimas šiame ketvirtyje atrodė pakrikęs, tačiau gynyboje jie taip pat gan sėkmingai tvarkėsi ir neleido savo varžovams nutolti. Rezultatas po ketvirčio – 41:39.

Ketvirtą kėlinį penkiais taškais be atsako pradėjo šeimininkai. Vėliau jie sužaidė dar vieną atkarpėlę 4:0 ir tai padėjo jiems įgyti devynių taškų pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiams dar pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, dėka gero G. Pečkaičio žaidimo. Tačiau vėliau T.Ališauskas perėmė kelis kamuolius, kurios šeimininkai pavertė taškais. Svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie buvo netaiklūs. Taigi rezultatas po rungtynių – 59:49.

Po rungtynių „Celsis“ komandos treneris, Liutauras Pečkaitis sakė: "Kaip pasakyti, jovalinės rungtynės iš abiejų pusių. Chaosą laimėjo daugiau drausmingesni, matyt, kaip iš prigimties kareiviai. O taip tai buvo lygi kova, galėjo laimėti ir tie ir tie. Padarėm labai daug klaidų. Dar gyvenime neatsimenu, kad taip būtume klydę. Aikštelė maža, buvo nepatogu įsižaisti kamuolį. Tai gavosi toks chaosas.“

Rezultatyviausi žaidėjai: „Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ - Martynas Balkus 18 tšk., Tadas Ališauskas 17 tšk., Almantas Burneika 8 tšk.

"Celsis" - Gediminas Pečkaitis 19 tšk., Vidas Raudonis 9 tšk., Julius Svirka 8 tšk.

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" nesunkiai susidorojo "Argensta & AKS" (2012 vasario 03 d., penktadienis, 19:59 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" užtikrintai patiesė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2012 sausio 20 d., penktadienis, 20:22 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" turėjo pripažinti "Lietuvos Dujų" pranašumą (2012 vasario 10 d., penktadienis, 20:00 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:26 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Kauno Tiltai" antrą kartą įveikė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Minordija" nepasigailėjo ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono komandos (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:10 val.)