SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM vs ONE nuotykių parkas (83:73)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 19:15 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Labai įtemptose rungtynėse pergalę iškovojo aikštelės šeiminkai "Sporto manija & Ekodora & FSM"

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 3807

Vydūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio C lygos "Top Sport" pirmenybių F pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" (šeimininkai) ir "One nuotykių parkas & Kėdainiai" (svečiai) komandos. Šeiminkai trečiojo kėlinio viduryje pabėgę nuo varžovų šventė pergalę namuose 83:73 (22:17; 20:20; 27:19; 14:17). Iškovoję ketvirtąją pergalę ir turintys vieną pralaimėjimą "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" komanda užima septintąją "F" pogrupio vietą, o pralaimėję "One nuotykių parkas & Kėdainiai" per septynias rungtynes patyrę tris pralaimėjimus ir iškovoję keturias pergales užima antrąją vietą.

Susitikimą puikiai pradėjo aikštelės šeiminkai 8:0. "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" komandos centro puolėjas Paulius Balčiūnas per šį spurtą pelnė 6 taškus. Svečiai po truputį prisitaikė ir kėlinio viduryje po dviejų taiklių tritaškių metimų, kuriuos pelnė Laurynas Valuckas išlygino rezultatą 14:14. Šeiminkai vėl surengia spurtą 6:0 ir įsiveržia į priekį 20:14. Per likusį laiką svečiai pataiko tritaškį, kurio autorius Laurynas Valuckas. Kėlinį užbaigia "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" žaidėjas Darius Bliudžius išprovokavęs pražangą ir sumetęs du baudos metimus. Antrasis kėlinys prasideda Lauryno Valucko dvitaškiu metimu ir svečiai sušvelina atsilikimą iki 3 taškų 22:19. Rungtynėse netrūko fizinio kontakto, gražių rezultatyvių perdavimų ir puikių tolimų metimų. Kėlinio viduryje, po "One nuotykių parkas & Kėdainiai" komandos žaidėjo Mindaugo Dilio 5 taškų iš eilės svečiai įsiveržė į priekį 30:29. Kėlinio pabaiga priklausė aikštelės šeiminkams, kurie po minutinės pertraukėlės perėmė iniciatyvą ir laimėjo atkarpą 9:2 po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 42:37.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo keturiais Ramūno Stanionio taškais ir persvara tapo minimali. Iki kėlinio vidurio rungtynės ėjo taškas į tašką. Po minutės pertraukėlės kėlinio viduryje šeiminkai surengė dar vieną spurtą, šį kartą 12:0 ir įsiveržė į priekį rezultatu 59:43. Svečiams šioje atkarpoje visiškai nekrito tritaškiai, tuo ir pasinaudojo šeiminkų komanda. Toliau varžybos vyko labai atkakliai, nepaisant įgytos šeiminkų komandos persvaros. Į kiekvieną "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" komandos dvitaškį svečiai atsakydavo tuo pačiu ir po trijų kėlinių rezultatu 69:56 priekyje aikštelės šeimininkai. Ketvirtasis kėlinukas buvo įtemptas, nors šeiminkai ir neprisileido arti svečių komandos. "One nuotykių parkas & Kėdainiai" buvo sumažinę skirtumą iki 11 taškų po Tado Lukoševičiaus dvitaškio, bet tai viskas ka šiose rungtynėse įstengė svečiai. Šeiminkų komandoje šiame kėlinyje puikiai žaidė ir varžovams neleido prisivyti Linas Akstinavičius, pelnęs 8 iš 14 savo komandos taškų šiame kėlinyje. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:73 šeiminkų komandos pergale.

"Sporto manijos & Ekodoros & FSM" ekipoje pasižymėjo Linas Akstinavičius (26 tšk. 13 atk.kam.), Paulius Balčiūnas (17 tšk. 15 atk. kam.), Tomas Čerba (14 tšk. 5 atk.kam.).

"One nuotykių parkas & Kėdainiai" komandoje išsiskyrė Laurynas Valuckas (22 tšk. 5 atk. kam. 4 rez. perd.) Mindaugas Dilys (19 tšk. 5 per. kam.), Ramūnas Stanionis (18 tšk. 9 atk. kam.).

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo : "Priešininkų nesilpna komanda, gerai sukomplektuota, nu tik gal jie žaidimą yra labiau pastatę ant tokio 2 X 2 ir tritaškio metimo, jeigu jie nepataiko, automatiškai tai mums į naudą. Čia buvo jų klaidos, o mes žaidėm savo žaidimą, viską darėm, stengėmės, gal biškį nepataikėm ką galėjome pataikyti.".

Pralaimėjusiųjų komandos treneris sakė "Sunku kažką pasakyti, stengėmės, žaidėm. Pralošėm mikro dvikovas, kamuolių varžovai daugiau atkovojo ir pataikyt labiau reikėjo iš po krepšio daug prametėm. Nu aišku varžovai fiziškai stipresni, bet manau galėjom laimėti".

Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" nugalėjo "Grizlius" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:23 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras 2011“ įveikė „Sporto manija & Ekodora & FSM“ ekipą ir pirmauja serijoje 1:0 (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:53 val.)Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)Po atkaklios kovos "Sporto manija & Ekodora & FSM" išvargo kelialapį į pusfinalį (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Grizliai" nugalėjo "Sporto Manija & Ekodora & FSM" ir serijoje išsiveržė 1-0 (2012 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:00 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" nušlavė "Robotukų Armiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 23:46 val.)Principinėje dvikovoje sunkią pergalę šventė „Sporto Manija & Amici Pizza“ (2012 sausio 06 d., penktadienis, 23:05 val.)Nesunkiai pasiekta "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" komandos pergalė (2011 lapkričio 25 d., penktadienis, 22:23 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" buvo sutriuškinta namuose (2012 vasario 24 d., penktadienis, 20:55 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" palaužė "Forto Amicus -2" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:17 val.)