BK CENTRE vs GREEN DEATH (66:51)Kauno Mero taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 spalio 13 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Bk "Centre" 4-ame kelynyje pranoko "Green Death"

2012 spalio 13 d., Šeštadienis, 19:36 val., peržiūros: 2749

Pirmas komandos taškų sąskaitą atidarė "Green Death" žaidėjas-Nerijus Krygeris, taippat taikliu metimu atsakė Bk "Centre". Labai staigiai "Green Death atsiplėšė 4 taškais,rezultatas tapo 6:2 bet Bk"Centre" atsakė 5 greitais taškais ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Visą pirmą kėlinį kova vyko apyligiai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus-21:21.

Antrą kėlinį pirmas taškus pelnė S.Komorkov, dar du taškus pridėjo Nikita Orap ir rezaltatas pasidarė 26:21. "Green Death" neleido atitrūkti ir po taiklaus Igoris Konovalenko tritaškio metimo persvara ištirpo iki minimumo, dar po atkarpos 7:1 be, persvara išaugo iki 6, bet Bk"Centre" ištirpdė tą turėtą persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo išlygintas 34:34.

Trečiojo kėlinio pradžią sėkmingiau sužaidė Bk"Centre" ir išsiveržė į taškais į priekį , tačiau "Green Death" nepasidavė ir sausa atkarpa 10:0, padidino pranašumą iki 5. Kėlinio pabaigoje trimis taškais atsakė Tomas Melnikavicius ir Jevgenij Nevmeržitskij, taip sumažindami savo komandos atsilikimą iki 2, po trečiojo kėlinio rezultatas-42:44.

Ketvirtame kėlinyje, pasinaudodami priešininkų klaidomis, geriau sužaidė Bk"Centre" labai greitai išsiveržė į priekį. "Green Death" dar bandė kovoti, bet įpusėjus kėliniui persvara išaugo iki 10 – 56:46. Paskutinės kelios minutės liko tik formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas 66-51.

Rezultatyviausiai Bk"Centre" komandoje žaidė – Tomas Melnikavicius, surinkęs 19 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmęs 7 kamuolius, Nikita Orap – 13, Nikolay Kirsanov – 11.

"Green Death" komandoje naudingiausias buvo Evaldas Zaranka, surinkęs 15 taškų, Nerijus Krygeris pridėjo 11, Dalius Grušauskas – 10.

Po rungtynių pralaimėjusių treneris Šarūnas Kaminskas teigė – tris kėlinius kovojom kaip lygūs su lygiais, tačiau ketvirtąjame nesuprantu kas atsitiko. Kamuolius pradėjom dalinti tiesiog varžovams į rankas ir varžovai užbėgę į greitą puolimą primetė daug lengvų taškų, ko pasekoje neturėjom šansų paskutiniame kėlinyje.

Nugalėtojų treneris apie rungtynes pasakė taip : Varžovai buvo tikrai striprūs, tačiau ketvirtąjame kėlinyje pasinaudojom varžovų klaidomis, kurios buvo išprovokuotos kibios gynybos per visą aikštę.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2012 spalio 16 d., 09:46 val.

nedrocink po rungtyniu ir ranku neskaudes.

valerijus2012 spalio 15 d., 23:56 val.

kiek tu gali skustis, neverk viena karta

Evaldas12012 spalio 13 d., 19:37 val.

Ble chebra tikrai nezinau kaip turiu zaist , kad prazangos butu matomos... Visa ranka istinus po rungtyniu kiek kapojo per rankas ...Jeigu vienas ale blokuoja , o dar 2 per rankas kapoja tai nezinau nezinau...

SK "Mattas" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Green Death" (2012 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:15 val.)Ketvirtame kėlinyje "Green Death" palaužė "Julijanavos" komandą (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 20:58 val.)„Sporto Manija & Oto“ be didesnio vargo įveikė „Green Death“ ekipą (2012 spalio 03 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Omega" paskutinę sekundę išplėšė pergalę iš BK "Centre" rankų (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Vertigo - Radijas Tau" nepaliko jokių vilčių "BK Centre" (2012 rugsėjo 29 d., šeštadienis, 16:21 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" be vargo įveikė BK "Centre" (2012 spalio 14 d., sekmadienis, 22:28 val.)Mūšyje dėl trečiosios vietos pogrupyje triumfavo "BK Centre" (2012 spalio 06 d., šeštadienis, 19:40 val.)