Restauratoriai & Hausa vs Kauno tiltai (63:93)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno Tiltai“ kiek netikėtai iškovojo lengvą pergalę.

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 00:17 val., peržiūros: 954

Sausio 25-ąją , "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos susitikimas tarp šeimininkų "Restauratoriai & Hausa" ir svečių "Kauno Tiltai". Pirmasis šių ekipų susitikimas buvo atkaklus,todėl tokio paties scenarijaus buvo tikimąsi ir šiandien.Pirmajame ketvirtyje ekipos kovėsi taškas į tašką,tačiau antrajame šeimininkų puolimas sustojo,o tuo puikiai pasinaudoję jų oponentai prieš didžiąją pertrauką atitrūko 17taškų pranašumu. Antroje rungtynių dalyje skirtumas vis augo,o galutinis rungtynių rezultatas skelbė triuškinančią "Kauno Tiltų" pergalę 93:63.

Rungtynes šeimininkai pradėjo itin susikaupę ir J.Snūdaičio bei P.Mickūno vedini pirmavo 8:0. Svečiai nieko nelaukdami paprašė minutės pertraukėlės per kurią sugebėjo sustyguoti savąjį žaidimą. Svečiai pradėjo mažinti deficitą,o puolime užstrigę šeimininkai pradėjo buksuoti. "Kauno Tiltai" perėmė iniciatyvą ir po pirmųjų 10minučių pirmavo 21:18.

Antrajame šeimininkų pagrindinis ginklas-tolimi metimai buvo visiškai išjungti,o pralaimėję kėlinio pradžią 0:10 paleido varžovus dviežnkliu skirtumu (18:31). Čia iniciatyvos ėmėsi J.Snūdaitis,vienas pelnęs visus 10 savo komandos taškų šiame kėlinyje. Tačiau "Vienas lauke ne karys" ir šis posakis puikiai tiko šiam kėliniui. M.Jurkevičius ir E.Jančauskas savo komandai pelnė 12taškų iš eilės ir prieš didžiąją pertrauką "Kauno Tiltai" buvo priekyje 45:28.

Trečiajame vaizdas nesikeitė,šeimininkai niekaip nesugebėjo rasti spragų varžovų gynyboje,o puikiai kamuoliu besidalinę svečiai tiesiog pradėjo tyčiotis iš varžovų gynybos. Kėliniui įpusėjus šeimininkai tebuvo pelnę 5taškus,kai tuo tarpu jų oponentai jau 19. (33:64). Visgi antrąją kėlinuko dalį "Restauratoriai" laimėjo 20:7 ir po trijų kėlinių atsilikinėjo 18taškų -53:71.

Ketvirtasis kėlinys šeimininkams buvo toks pats tragiškas ,kaip ir antrasis. Svečiai darė puolime ką nori,o visiškai rankas nuleidę šeimininkai pradėjo dažnai klysti. Galutinis rungtynių rezultatas 93:63 "Kauno Tiltai" atsirevančavo už pralaimėjimą pirmajame susitikime.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Mažeika sakė: " Na,šiandien tikrai sužaidėme geras rungtynes. Atvykome itin susikaupę ir norėjome laimėti. Varžovai yra vieni lyderių ir žinojome,kad bus sunki kova,tačiau šiandien kažkaip viskas lengvai mums ėjosi ir tikrai nesitikėjom tokios lengvos pergalės. Pradėjome šį etapą dugne,dabar po truputėlį kylame,stengsimės išeiti į atkrintamąsias."

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snūdaitis – 38 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Edgaras Kajalavičius – 5 tšk.

Kauno tiltai: Artūras Kaminskas – 26 tšk., Evaldas Jančauskas – 19 tšk., Mindaugas Mažeika – 18 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Danielius Pranskevičius – 10 tšk.

„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)Užtikrintai žaidę „Kauno Tiltai“ įveikė „Sanitex“ komandą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Sweco“ ir užsitikrino vietą „Didžiojoje“ taurėje (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)