Dumblas vs Gatvės vaikai (54:68)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“

2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 15:28 val., peržiūros: 392

Kovo 27 dieną A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos pirmos 1/32 etapo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Dumblas" priemė svečius "Gatvės vaikus".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, sužaidus tris minutes rezultatu 4:8 pirmavo du tritaškius pataikę "Gatvės vaikai". Vėliau komandos žaidė lygiai, sužaidus septynias minutes komandas skyrė penki taškai (8:13). Kėlinio pabaigoje "Gatvės vaikai" padidino persvarą iki aštuonių taškų (11:19).

Pirmoje antro kėlinio pusėje geriau žaidė "Gatvės vaikai", kurie ketvirtą minutę pirmavo rezultatu 28:11, o "Dumblas" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės "Dumblas" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (18:28). Kėlinio pabaigoje "Gatvės vaikai" išlaikė 9 taškų persvarą (28:37).

Per pirmas tris trečio kėlinio minutes "Dumblas" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (35:42). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (40:45). Kėlinio pabaigoje "Gatvės vaikų" persvara sumažėjo iki trijų taškų (44:47).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik keturi taškai. Šeštą minutę skirtumas šoktelėjo iki devynių taškų (48:57). Rungtynių pabaigoje persvarą padidino "Gatvės vaikai" ir laimėjo rungtynes rezultatu 54:68.

15 taškų

Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 15:36 val.)Vos 34 taškus surinkę „Gatvės vaikai“ neturėjo jokių galimybių prieš „Pikenpoką“ (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)