Elektromontuotojas vs Šilainiai (75:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 21:04 val., peržiūros: 1439

Lapkričio 4 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Šilainius“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „Šilainiams“ tai buvo pirmos rungtynės šio sezono pirmenybėse.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (4:0). Netrukus savo taškų sąskaitą atsidarė „Šilainiai“ (4:3). Antrą minutę spurtą pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė aštuonis be atsako (12:3). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (16:7). Per likusį laiką šeimininkų pranašumas padidėjo iki 11 taškų (21:10).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau rungtyniavo „Šilainiai“. Svečiai pamažu vijosi varžovus, o sužaidus tris minutes komandas skyrė penki taškai (22:17). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 6:0 laimėjo „Elektromontuotojas“ (28:17). Šeimininkai pamažu didino pranašumą. Sužaidus septynias minutes šeimininkų pranašumas padidėjo iki 15 taškų (34:19). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė rezultatyviai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškų (41:25).

Trečią kėlinį šešias be atsako pelnytais taškais pradėjo „Šilainiai“ (41:31). Ketvirtą minutę „Elektromontuotojui“ pavyko susigrąžinti 16 taškų pranašumą (49:33). Penktą minutę šeimininkų puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė 13 taškų be atsako (49:46). Įpusėjus aštuntai minutei „Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkams pavyko pelnyti taškus (51:46). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o du pataikyti „Šilainių“ tritaškiai padėjo jiems sumažinti varžovų pranašumą iki vieno taško (55:54).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Elektromontuotojo“ dvitaškiu (57:54). Į tai svečiai atsakė pelnydami devynis taškus be atsako (57:63). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (61:63). Netrukus dar vienas taiklus V. Vaivados tritaškis padidino „Šilainių“ persvarą iki penkių taškų (61:66). Penktą minutę spurtą pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė šešis taškus be atsako (67:66). Nors H.Paulauskas išvedė į priekį „Šilainius“ (67:68), vėliau sekė dar šeši „Elektromontuotojo“ taškai sugrąžinę jiems pranašumą (73:68). Per paskutinę minutę su puse „Šilainiai“ varžovų nepasivijo (75:70).

“Elektromontuotojas“ pasiekė antrą pergalę, o „Šilainiai“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Pirmą pusę rungtynių matėte patys, turėjome persvarą. Trečiame kėlinyje atsipalaidavome, pavėlavome paimti minutės pertraukėlę, varžovai mus pasivijo ir teko žaisti lygiai. Gerai, kad rungtynių pabaigoje pavyko iškovoti pergalę.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: “Susikaupėme, geriau apsigynėme ir laimėjome.“

„Šilainių“ treneris V.Kapočius: „Šiandien žaidėme „C“ lygos pirmas rungtynes. Pradžioje žaidimas buvo banguotas, vėliau atsigavome. Ketvirtame kėlinyje nežinau, tikriausiai jėgų pritrūkome. Laimėjo stipresni.“ Paklaustas, kas prikėlė komandą trečiame kėlinyje, treneris atsakė: „Gynyba, aktyvi gynyba. Daug jėgų atidavėme trečiame kėlinyje, o ketvirtame jų truputi pritrūko.“

Elektromontuotojas: Marius Ivaškevičius – 15 tšk., Paulius Malinauskas – 14 tšk., Dovydas Znutas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Nenartavičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Šilainiai: Vytenis Vaivada – 25 tšk., Henrikas Paulauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 9 tšk.

Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)Didelį rungtynių tempą demonstravę „LejuoTransa“ krepšininkai įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Elektromontuotojo“ krepšininkai (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:37 val.)