Dentist Team vs Acme (71:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

Dramatiškoje kovoje pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai

2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 18:06 val., peržiūros: 932

Sausio 3 dieną, 16:00 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Nors net 3 kėlinukus priekyje buvo šeimininkai, kurie ne vieną kartą pirmavo ir dviženkliu pranašumu, tačiau ketvirtojo kėlinuko metu „Acme“ sugebėjo išlyginti rezultatą, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. Nedidelį pranašumą savo pusėje išnailė svečiai, kurie po dramatiškos rungtynių pabaigos išsaugojo pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:74.

Rungtynių pradžioje abi komandos labai ilgai nesugebėjo pelnyti taškų, o po gana tylios pradžios pirmieji į priekį pabėgo aikštelės šeimininkai, kurie ir toliau puikiai gynė savo krepšį ir dabar jų pranašumas siekė net 10 taškų (17:7). Vėliau „Acme“ žaidėjai sugebėjo atsitiesti, komanda pagaliau išjudino savo puolimą, bet dabar jau teko vytis gerokai nutolusius varžovus. Nors skirtumas ir svyravo, bet perlaužti rungtynių eigos svečiams niekaip nesisekė, o „Dentist Team“ vis rasdavo naujų ginklų, bei išlaikė saugią distanciją iki pat ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinukų šeimininkai buvo priekyje 41:30.

Antroje rungtynių dalyje „Dentist Team“ ir toliau sėkmingai išlaikė persvarą savo pusėje. Nors „Acme“ vis priartėdavo, bet skirtumas netrukus vėl siekdavo 10 taškų. Vis tik toks žaidimas amžinai tęstis negalėjo, nes krepšininkai greitai rinkosi pražangas ir jau buvo matomas nuovargis. Prasidedant ketvirtąjam kėlinukui „Acme“ pakilo į lemiamą kovą ir pagaliau išlygino ir netgi persvėrė rezultatą. Iki pat susitikimo pabaigos vyko labai atkaklus ir permainingas žaidimas, o paskutinėmis minutėmis geresnėje situacijoje atsidūrė svečiai. „Dentist Team“ ėmė naudoti pražangų taktiką, o M. Zavecko tritaškis skirtumą sumažino iki 1 taškelio. Vis tik netrukus varžovai stojo mesti baudos metimų, o likusi vos 1 sekundė nebesuteikė progos šeimininkams išsigelbėti. „Acme“ laimėjo dramatišką dvikovą rezultatu 71:74.

Audrius Kmita („Acme“):

„rungtynių pradžioje paleidome varžovus tolyn, nes komanda po švenčių. Vėliau išlyginome žaidimą, lemiamu metu geriau pataikėme ir tai padėjo laimėti“.

Dentist Team: Ignas Aksomaitis – 19 tšk., Donatas Stasaitis – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Zaveckas – 11 tšk.

Acme: Justinas Krasauskas – 19 tšk., Paulius Katkevičius – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Ignatavičius – 13 tšk.

„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.)Dramatišką trilerį, tik po pratęsimo, laimėjo „Best 4 You“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)Galingas „Kauno Švaros“ puolimas nepaliko vilčių „Acme“ krepšininkams (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:11 val.)Tik po pratęsimo „Best 4 You“ nugalėjo „Acme“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:13 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)