KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs ŠERNAI (77:74)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais

2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 1423

2013-03-10, Sport turas 30+ lygoje, Kauno sporto mokykloje susitiko Kauno savivaldybė & Policija (šeimininkai) ir Šernai (svečiai). Pirmus du kėlinius visiškai dominavę šeimininkai, trečiąjame atrodė pavargę ir pasimetę ir leido Šernams priartėti iki aštuonių taškų, o ketvirtąjame kėlinyje šeimininkai visą laiką turėjo saugų pranašumą, tačiau pačiame gale vos neprisižaidė ir tik netaiklus Šernų tritaškis paskutinę sekundę leido laimėti Savivaldybei. Galutinis rezultatas – 77:74 (22:22, 29:8, 13:26, 13:18).

Rungtynės prasidėjo E.Plentos dvitaškiu, į ką tritaškiu atsakė Tadas Simutis. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 7:6. Du taškus pelnė svečiai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai, kai tritaškį smeigė tas pats Tadas Simutis ir rezultatas – 10:8. Po du taškus pelnė Egidijus Plenta ir Darius Baltrušaitis ir Šernai jau priekyje 10:12. Penkis taškus pelnė Evaldas Sparnauskas, kai trimis atsakė Šernai ir rezultatas – 15:15. Per kitas dvi minutes komandos apsikeitė po penkis taškus ir rezultatas – 20:20. Kėlinį po sėkmingą ataką užbaigė komandos ir po pirmo ketvirčio – 22:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo visišku šeimininkų dominavimu, kai per pirmą minutę šeimininkai pelnė šešis taškus, o svečiai keturis. Tuomet jau Savivaldybės spurtas 12:0 ir rezultatas jau – 40:26. Tadas Ališauskas pataikė du tritaškius, o Paulius Juchnevičius du dvitaškius ir rezultatas – 46:30. Dar vienas T.Ališausko tritaškis ir T.Simučio dvitaškis ir po dviejų kėlinių – 51:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar penkis pridėjo svečiai ir skirtumas kiek sumažėjo – 53:37. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet du pridėjo Tadas Ališauskas ir rezultatas – 59:41. Atkarpą 10:1 laimėjo Šernai ir skirtumas po ilgokos pertraukos sumažėjo iki vienženklio – 60:51. Keturis taškus surinko Kauno savivaldybė & Policija, o penkiais kėlinį pabaigė Šernai ir po trijų kėlinių - 64:56.

Ketvirtasis kėlinys dviem šernų taškais, į ką Savivaldybė atsakė penkiais ir skirtumas vienuolika taškų – 69:58. Po tris taškus pelnė komandos, o tuomet penkis Šernai ir skirtumas sumažėjo iki šešių – 72:66. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet dar du pelnė šeimininkai ir skirtumas aštuoni taškai – 76:68. Keturis taškus surinko Šernai ir skirtumas vos keturi taškai – 76:72. Vieną baudos metimą pataikė Marijus Panceris, o tuomet iš trijų baudos metimų du pataikė Skirmantas Staniulis ir skirtumas trys taškai. Po minutės pertraukėlės kamuolį perėmė Darius Baltrušaitis, tačiau jo tritaškis paskutinę sekundę buvo netaiklus ir galutinis rungtynių rezultatas – 77:74.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Tadas Simutis (28, 24 naud. bal.), Tadas Ališauskas (28, 33 naud. bal., 13 atk. kam., 8 rez. perd., 6 išpr. pr.), Evaldas Sparnauskas (14, 15 naud. bal.), Marijus Panceris (10) taškų.

Pralaimėjusių gretose labiausiai pasižymėjo – Egidijus Plenta (17, 18 naud. bal., 10 atk. kam.), Darius Baltrušaitis (15), Skirmantas Staniulis (13, 13 naud. bal., 6 rez. perd., 6 išpr. pr.), Paulius Juchnevičius (12), Marius Kubilius (10) taškų.

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & policija“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Judam“ ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)"SLKALDK Akademija" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 18:05 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)