BC „Gazuotas pienas“ vs Transalmis (54:69)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Transalmis“ toliau žygiuoja pergalingai

2013 lapkričio 22 d., Penktadienis, 01:01 val., peržiūros: 1135

Ketvirtadienį, lapkričio 21 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko BC "Gazuotas pienas" (šeimininkai) ir "Transalmis" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova – taškas į tašką, tačiau pirmieji nuo varžovų pabėgo ir įgijo saugų pranašumą "Transalmio" ekipa, kuri išsaugojo persvarą iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas - 54:69.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įgijo 6 taškų pranašumą ( 6:0). Po minutės pertraukėlės BC "Gazuoto pieno" žaidimas pagerėjo ir sugebėjo laimėti atkarpą net 13:2, kur tai leido įgyti jiems 5 taškų pranašumą ( 13:8). Besibaigiant kėlinukui "Transalmio" ekipai pavyko apmažinti skirtumą iki 2 taškų. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 13:11.

Antram ketvirčiui prasidėjus ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir po dviejų tolimų tritaškių metimų BC "Gazuotui pienui" pavyko atstatyti 5 taškų pranašumą ( 26:21). Likus žaisti apie 5 minutes "Transalmio" ekipai pavyko surengti greitas atakas, kurios leido laimėti atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 26:31). Šeimininkai besibaigiant kėlinukui dar bandė apmažinti skirtumą, tačiau vis sulaukdavo atsako iš svečių, ir "Transalmio" komanda išsaugojo 5 taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 33:38.

Po ilgosios pertraukos, pirmojoje kėlinuko pusėje, BC "Gazuoto pieno" puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai padidino pranašumą iki 9 taškų, tačiau ledus pramušė M.Stankevičius, kurio dėka šeimininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų ( 40:44). "Transalmio" ekipa per likusias tris minutes pademonstravo puikią gynybą, kur leido jiems laimėti atkarpą 9:0 ir susikrauti 13 taškų pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis J.Pileckio taiklus tritaškis metimas sušvelnino deficitą iki 10 taškų. Rezultatas – 43:53.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau "Transalmio" ekipa sugebėjo surengti paskutinį spurtą, kur padidino pranašumą net iki 19 taškų ( 48:67). A.Kučikas tritaškiais metimais dar bandė gelbėti situaciją, bet to buvo maža, ir šios dienos rungtynėse pergalę šventė "Transalmio" ekipa, rezultatu – 54:69.

Po laimėtų rungtynių "Transalmio" ekipos treneris, A.Juospaitis, kalbėjo:"Šiandien beveik visi susirinkome. Visi noriai žaidė, bet ,mano manymu, per lėtai šiandien žaidėme, gal varžovų neįvertinome. Viską lėtai darėme, prieš zoninę gynybą kamuolys nevaikšciojo puolime."

BC „Gazuotas pienas“: Antanas Kučikas – 19 tšk., Mantas Stankevičius – 13 tšk., Martynas Kairiūkštis – 10 tšk.

Transalmis: Rokas Imbrasas – 17 tšk., Andrius Malinauskas – 13 tšk. (18 atk. kam.), Vytis Bulkevičius – 12 tšk.

„Transalmis“ toliau neklumpa (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Transalmis“ pirmenybėse startavo pergalingai (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Transalmio“ pergalių odisėja tęsiasi (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Transalmis“ neturėjo vargo su „Lapėmis“ (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 18:13 val.)„Kauno Rami“ penketukui nepavyko „Transalmio“ išvesti iš pergalių kelio (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„Transalmis“ nesunkiai susitvarkė su „Garliava“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Transalmis“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Transalmis“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:25 val.)Visas rungtynes atsilikinėjęs „Transalmis“ sugebėjo iškovoti pergalę (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:27 val.)