A-Statyba vs Kauno technikos kolegija (68:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą

2014 gegužės 14 d., Trečiadienis, 14:08 val., peržiūros: 1357

Antradienį (05.13) M.Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Didžiosios", "Pavasario Sportturas 2014" taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susikovė aistringai sirgalių palaikoma šeimininkė "A-Statyba" ir "Kauno technikos kolegija". Antrajame kėlinyje perėmusi iniciatyvą, "Kauno technikos kolegijos" komanda išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos ir iškopė į finalą – 68:82 (16:12, 15:27, 20:17, 17:26).

Rungtynes geriau pradėjo "A-Statyba", kuri išnaudodama A.Pūro centimetrus rinko lengvus taškus (13:8). Visgi kėlinuko pabaigoje "KTK" pataikė keletą tritaškių ir neleido šeimininkams tolti – 16:12.

Antrajame ketvirtyje "A-Statybos" puolimas sustojo ir "KTK" laimėjusi sausą atkarpą (2:14), išsiveržė į priekį – 18:26. Panašus skirtumas laikėsi viso antrojo kėlinio metu ir po dviejų kėlinukų "KTK" pirmavo – 31:39.

Trečiajame kėlinyje po dviejų iš eilės L.Vilkaičio tritaškių šeimininkai sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau "KTK" jau po kelių minučių atstatė aštuonių taškų pranašumą (44:52). Kėlinio pabaigoje "A-Statyba" nežymiai sumažino skirtumą ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo panaikinti šešių taškų deficitą – 51:56.

Ketvirtajame kėlinyje "KTK" spurtavo ir padidino skirtumą iki keturiolikos taškų (54:68). Visgi šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (65:72). Rungtynių pabaigoje žaidimą kontroliavo svečiai, kurie išsaugojo persvarą savo rankose ir pateko į finalą – 68:82.

A-Statyba: Aivaras Pūras – 20 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Laurynas Vilkaitis – 12 tšk., Simas Juraitis – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 39 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 21 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Sigitas Vaitkus – 11 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:32 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)Ketvirtajame kėlinyje surengtas spurtas leido „A-Statyba“ komandai švęsti pergalę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 23:47 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)Nerezultatyviame ketvirtfinalyje dramatišką pergalę iškovojo „A-Statyba“ (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 23:18 val.)„A‒Statyba“ rungtynių pabaigoje įveikė „Compensą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)