KOŠMARAS vs KK MAYBE (60:71)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką

2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 2009

Vasario 27 dieną, trečiadienį, Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių "Iššūkio" taurės mūšis tarp savo aikštėje žaidusių KK"Maybe" krepšininkų ir "Košmaras" ekipos. Puikiai startavę aikštės šeimininkai nuo pirmųjų minučių įsiveržė į priekį ir jame laikėsi visus keturis kėlinius. Tiesa ramiau atsikvėpti "Košmaras" neleido ir nuolat alsavo priešininkams į nugarą, kol paskutiniame ketvirtyje jiems pavyko priartėti iki 6 taškų. Visgi KK"Maybe" neleido perlaužti rungtynių eigos, atlaikė varžovų šturmą ir lemiamu rungtynių momentu įtvirtino nelengvą pergalę rezultatu 71:60.

Rungtynių pradžia kur kas sėkmingiau susiklostė "KK Maybe" krepšininkams ir po spurto 7:0 rezultatas tapo 9:2. Nors vėliau "Košmaras" susikūrė progų pelnyti taškus, tačiau dalimi jų nepasinaudojo ir tai palengvino dalią varžovams. Kėlinio viduryje skirtumas išaugo iki 9 taškų (13:4). Antroje kėlinio pusėje scenarijus nepasikeitė ir sėkmingo KK''Maybe'' ekipos žaidimo dėka rezultatas išaugo iki 10-ties taškų (18:8). Paskutinę kėlinio ataką dar kartą užtikrintai sužaidę šeimininkai sugebėjo pelnyti du taškus ir padidino pranašumą iki 12 taškų. Rezultatu 20:8 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo KK''Maybe''.

Antrojo kėlinio pradžioje porą taiklių metimų pataikė A.Juravičius, tačiau į tai KK"Maybe" atsakė 8 taškais ir dar pirmoje kėlinio pusėje įgijo dviženklį pranašumą (28:13). ''Košmaro'' ekipos žaidėjas A.Juravičius pataikė 4 tritaškius metimus iš eilės ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki 3 taškų , bet KK ''Maybe'' ekipos žaidėjai R.Babenskas ir M.Pajėda pataikė po 2 tritaškius metimus ir skirtumas vėl išsaugo iki 15 taškų (40:25). Kėlinio pabaigoje svečiai surengė spurtą 10:1 kuris pasibaigus ketvirčiui leido sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Rezultatas po kėlinio 41:35.

Po didžiosios pertraukos ''Košmaras'' vėl demonstravo charakterį ir po spurto 5:0 sumažino atsilikimą iki 1 taško (41:40) , bet puikaus KK ''Maybe'' ekipos žaidėjo A.Silvestravičiaus žaidimo dėka skirtumas išaugo iki 7 taškų (48:40). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė lygiai , taškas į tašką ir po trijų sužaistų kėlinių rezultatu 58:50 vis dar priekyje buvo KK ''Maybe'' ekipa.

Paskutinio kėlinio pirmosiomis minutėmis ''Košmaras'' sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (58:52) , tada šeimininkų ekipos lyderiai vėl pradėjo rinkti taškus ir skirtumas išaugo iki 14 taškų (A.Silvestravičius ir R.Babenskas pelnė po 4 taškus). Vienu momentu svečiai vėl buvo priartėja iki 8 taškų . bet geros gynybos ir puolimo dėka šeimininkai sugebėjo išlaikyti turimą pranašumą ir drausmingiau sužaidę iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 71:60.

Po rungtynių ''Košmaro'' ekipos žaidėjai teigė : ''Susirinkom tik penkiese , trūko drausmės , žaidėm pametę galvas , reikėjo prieš varžybas atsisėsti aptarti planą , rungtynių schemą , nes taip žaidžiant pergalę iškovoti tikrai sunku''.

Po rungtynių KK ''Maybe'' ekipos žaidėjas R.Babenskas kalbėjo : ''Neblogai komandai šiandien sekėsi pataikyti į krepšį , ypač iš tritaškių , tikrai gerai sužaidėm. Varžovam buvo daug sunkiau žaisti , nes susirinko tik penkiese , matyt pavargo''.

KK ''Maybe'' : A.Silvestravičius (14 atk.kam.) ir R.Babenskas po (14 tšk.) , T.Pekarskas (13 tšk.) , M.Pajėda (11 tšk.)

''Košmaras'' : A.Juravičius (21 tšk. 12/6 tritašk.metim. 5 per.kam. 6 rez.perd.) , D.Labašauskas (19 tšk. 5 rez.perd.) , A.Oleckas (9 tšk. 9 atk.kam.)

''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 23:35 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)BC ''Gazuotas pienas'' vos ''neprisižaidė'' su ''Košmaro'' krepšininkais (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 00:14 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "Košmarą" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:09 val.)