MRU VSF vs A. S. K. „Persvara“ (72:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 18:05 val., peržiūros: 1236

Sausio 31-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės P pogrupio mūšis tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „MRU VSF“ ekipos ir svečių rolėje buvusių A.S.K. Persvaros“ krepšininkų.

Susitikimo pradžia geriau klostėsi fiktyviems aikštelės šeimininkams, kurie startavo 4 taškais be atsako, o vėliau pridėjo dar tiek pat ir atsiplėšė į priekį rezultatu 8:2. Tuo A.S.K. „Persvaros“ bėdos nesibaigė ir ketvirčio viduryje sužibo Ž.Kiverio žvaigždė. Šis krepšininkas pridėjo dar 6 taškus ir padidino savo komandos atotrūkį iki dviženklio (14:4), o po A.Batučio tolimo šūvio, „MRU VSF“ įgijo didžausią persvarą šiame kėlinyje (17:6). Vis dėlto, ketvirčio tiesiojoje S.Pakalniškio vedama A.S.K. „Persvara“ ėmė tirpdyti deficitą, pirmąją rungtynių dalį baigė spurtu 0:8 ir po 10 minučių kovos paliko oponentams 3 taškų atotrūkį – 17:14.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „MRU VSF“ toliau išliko priekyje, tačiau varžovai alsavo aikštelės šeimininkams į nugarą ir neleido nė akimirkai lengviau atsipūsti. Kėlinio viduryje V.Narbuto tikslus metimas atstatė pusiausvyrą (26:26), tačiau kurį laiką „MRU VSF“ neužleido pirmaujančiųjų pozicijos ir po Ž.Kiverio ir A.Batučio taiklių metimų susigrąžino pranašumą savo pusėn. Tiesa, pirmosios rungtynių pusės tiesiojoje A.S.K. „Persvara“ su V.Narbutu priešakyje perėmė šturvalą, nusvėrė dvikoos svartykles savo pusėn ir įpusėjus mačui džiaugėsi 5 taškų persvara – 37:42.

Po didžiosios pertraukos M.Satkevičiaus ir V.Juknevičiaus tandemas dar labiau sutvirtino iniciatyvą perėmusios A.S.K. „Persvaros“ pozicijas ir trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 0:7, po kurio aikštės šeimininkų deficitas šoktelėjo iki 12 taškų (37:49). Visgi, kėblioje padėtyje atsidūrę „MRU VSF“ krepšininkai vėliau susiėmė į rankas ir ėmė tirpdyti atsilikimą. 9 taškus surinkęs D.Kunigonis braukė nuostolius iki 7 taškų (47:54), o ketvirčio tiesiojoje 4 taškus be atsako pridėjo Ž.Kiveris ir prieš lemiamą susitikimo dalį ekipas skyrė vos 3 taškai – 55:58.

Ketvirtojo kėlinio starte vyko atkakli kova ir „MRU VSF“ nuoolat alsavo priešininkams į nugarą. Nors kurį laiką svečiai išlaikė šiokį tokį pranašumą savo pusėje, tačiau O.Margelio vedama „MRU VSF“ ekipa laikėsi labai arti, o po 11-ojo minėto krepšininko taško šiame ketvirtyje, rungtynėse grįžo pusiausvyra (66:66). Tiesa tuomet priešingoje barikadų pusėje 4 taškus pridėjo S.Pakalniškis ir grąžino pranašumą savo komandai (66:70), o jam įkandin dar 7 taškus pelnė V.Narbutas ir A.S.K. „Persvara“ pataikė svarią paraišką pergalei (69:77). Paskutinėmis mačo minutėmis „MRU VSF“ išsigelbėti taip ir nepavyko ir nuaidėjus finalinei sirenai, A.S.K. „Persvara“ šventė pergalę rezultatu 72:80.

Ugnius Petrauskas (A.S.K. „Persvara“):

Rungtynes pradėjote prasčiau nei varžovai, tačiau vėliau įsivažiavote ir jau priešininkai buvo besivejančių vaidmenyje. Kas leido išlaikyti pergalę savo rankose?

„Pradėjome tikrai labai sunkiai. Trūko tikrai daug pagrindinių žaidėjų. Trūko ir ūgio, ir masės, ir energijos (pirmoje pusėje). Antroje rungtynių pusėje lyg ir turėjome šiokią tokią persvarą, bet varžovų tritaškiai ir vėl atstatė pusiausvyrą. Pabaigoje tiesiog susikaupėmė. Susikaupimas, didesnis noras ir galbūt net sėkmė padėjo laimėti.“

Nugalėtojų gretose pirmaisias smuikais griežė S.Pakalniškis (27 tšk., 11 atk. k., 7 išpr. pr., 35 naud. b.), M.Satkevičius (20 tšk., 11 atk. k, 2 bl.), V.Narbutas (16 tšk., 6 atk. k.), V.Juknevičius (8 tšk., 6 atk. k.), V.Bereiša (5 tšk., 2 bl.) ir E.Liungas (4 tšk.).

„MRU VSF“ komandoje išsiskyrė Ž.Kiveris (19 tšk., 12 atk. k., 6 išpr. pr.), D.Kunigonis (19 tšk., 8 atk. k.), O.Margelis (19 tšk.), T.Bogušis (8 tšk., 8 rez. p.) ir A.Batutis (7 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažojoje taurėje tai buvo septintoji A.S.K. „Persvaros“ pergalė per dešimt susitikimų (7-3). „MRU VSF“ sąskaitoje keturi laimėjimai ir tiek pat nesėkmių (4-4).

Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)