KAUNO ŠVARA vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (61:99)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara"

2011 gruodžio 20 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 3886

Gruodžio 20 dieną Kauno švaros sporto salėje, įmonių lygos – sporto fėja pirmenybių reguliariąjame sezone susitiko "Kauno Švara" (šeimininkai) ir "Kauno Orouostas & Lana Lecta" (svečiai). Po šalto dušo pradžioje, atsigavę Orouosto vyrai, nutolo ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 61:99 (20:24, 11:23, 16:32, 14:20).

Rungtynes labai galingai pradėjo Kauno Švara – jų pradžia 10:0 ir varžovai atrodo pasimetę. Pirmuosius taškus Orouostui pelno Karolis Bliūdžius. Trumpą bet sėkmingesnę atkarpą turėjo svečiai ir skirtumas aptirpo iki penkių – 14:9. Toliau sekė rezultatyvios minutės – jas 6:6 sužaidė abi komandos, o kėlinio pabaiga priklausė svečiams, jie laimėjo paskutines dvi minutes 9:0 ir po pirmo ketvirčio – 20:24.

Antrąjį kėlinį 8:0 pradėjo Orouosto ekipa ir rezultatas jau 20:32. Dviem taškais atsakė Martynas Senkus, čia pat dviem tritaškiais atsakė Henrikas Butkus ir jau keturiolikos taškų skirtumas. Čia pat dar sėkmingesnės pora minučių ir skirtumas pasiekė 20 taškų ribą. Iki ketvirčio pabaigos tik truputį priartėti pavyko šeimininkams – 31:47.

Trečiąjį kėlinį ypač galingai ir susikaupę pradėjo Orouostas – per penkias minutes pelnė 19 taškų, praleisdami tik 2 ir rezultatas jau žeminantis – 33:66. Likusi ketvirčio dalis vyko taškas į tašką ir per ją Švara priartėjo vos tašku – iki 32 taškų, 47:79.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, tačiau ir jį žaidė rimtai ir nė kiek neatsipalaidavę svečiai, palaikomi kelių ypač garsių sirgalių ;) Pabaigoje likus beveik trims minutėms svečiams trūko vos taško iki šimto, tačiau tada pasipylė klaidos ir to tikslo pasiekti nepavyko, galutinis rungtynių rezultatas 61:99.

Nugalėtojų žaidėjas po varžybų teigė – Rungtynės gražios, pradėjom silpnai, strigom besigindami, po to susitvarkėm, taip ir gavosi, parodėm kad galim laimėt, kaip rezultatas švieslentėje ir rodo :)

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė – Rokas Rolis (21), Martynas Senkus (10), Eligijus Abromavičius (8) taškai.

Nugalėtojų – Egidijus Pavalkis (22), Karolis Čepononis (19, 31 naud. bal., 13 atk. kam., 5 per. kam.), Henrikas Butkus (17), Karolis Bliūdžius (17), Martynas Dubrovas (11, 7 rez., perd.) taškų.

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai parklupdė "Kauno Švarą" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)