BC SPORTO FĖJA vs FORTO AMICUS-2 (84:85)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

"Forto Amicus-2" po pratęsimo palaužė "Sporto Fėjos" pasipriešinimą

2011 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 18:58 val., peržiūros: 4846

Sekmadienį, lapkričio 27 dieną, Kauno Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių dvikova tarp vietos "Sporto Fėja" ir svečių "Forto Amicus-2" ekipų. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tapo aišku, kad kova bus atkakli. Po pirmojo kėlinuko komandas skyrė vos du taškai, kurie nieko nereiškė. Komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Antrojoje rungtynių pusėje kiek išryškėjo svečių pranašumas, o ketvirtojo kėlinuke pabaigoje "Forto Amicus-2" ekipos žaidėjai nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos ir šeimininkams, pavyzdingo kovingumo dėka, pavyko išplėšti pratęsimą, tačiau jame vienu tašku nusileisti varžovams ir pripažinti pralaimėjimą aistrų kupinose varžybose rezultatu 84:85 (15:13, 21:19, 16:21, 26:25, 6:7).

Rungtynes keturiais iš eilės taškais pradėjo svečių krepšininkai, tačiau netrukus tritaškiu metimu ir vienu taikliu baudos metimu atsakę šeimininkai sumažino atsilikimą iki vieno taško. Vėliau "Forto Amicus-2" komandos žaidėjai dar padidino persvarą iki keturių taškų, tačiau netrukus, po keturių iš eilės "Sporto Fėjos" taškų, rezultatas tapo lygus. Toliau svečiai pataikė dvitaškį ir iškart po jo sekė šeimininkų atkarpa 5:1. kurios dėka jie persvėrė rezultatą ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Šį pranašumą pavyko išsaugoti iki pirmojo kėlinuko pabaigos. 15:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės "Sporto Fėjos" krepšininkų taškais, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų, tačiau ilgai netrukus svečiai surengė spurtą 6:0 ir išlygino rezultatą. Komandos apsikeitus sėkmingomis atakomis, šeimininkų ekipos žaidėjas Š.Kryžius smeigė du tolimus metimus iš eilės, kurių dėka "Sporto Fėja" įgijo keturių taškų pranašumą, kurį netrukus panaikino svečiai, sužaisdami sausą atkarpą 6:0, bei įgydami dviejų taškų pranašumą. Per iki ilgosios pertraukos likusį laiką šeimininkai nesiruošė nusileisti ir Š.Kryžius smeigė dar du tolimus metimus, kurių dėka suteikė savo komandai keturių taškų persvarą. 36:32.

Antrojoje rungtynių pusėje užvirė atkakli kova. Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis ir pirmaujančios komandos vaidmenį ir toliau vaidino "Sporto Fėja". Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo išlygintas, tačiau iki kėlinuko galo svečiai sugebėjo įgyti minimalų vieno taško pranašumą. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau svečių ekipos žaidėjo J.Budriūno tritaškis metimas sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, o dar vėliau, po kelių rezultatyvių "Forto Amicus-2" komandos išpuolių buvo įgytas trijų taškų pranašumas. Įpusėjus kėlinukui J.Budriūnas pataikė du tritaškius metimus iš eilės ir suteikė savo komandai šešių taškų pranašumą, kurį, netrukus, varžovai sumažino iki dviejų taškų. Einant kėlinuko laikui į pabaigą svečių žaidėjai sugebėjo išsiveržti į priekį šešiais taškai, tačiau kėlinuko pabaigoje pataikyti du šeimininkų tritaškiai išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. 78:78.

Pratęsimo pradžioje svečiai iškart įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau netrukus V.Sedleckas pataikė dvitaškį metimą ir sėkmingai apsigynęs sekančioje varžovų atakoje nuskubėjo į puolimą bei išprovokavo pražangą, kurios dėka metė du baudos metimus ir abu buvo taiklūs. "Sporto Fėjos" krepšininkams nepavyko išsaugoti pranašumo, nes netrukus svečiai išlygino rezultatą ir pataikę vieną baudos metimą iš dviejų, įgijo vieno taško pranašumą. Šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau išsimetinėdami kamuolį iš užribio prarado kamuolį, tuo pačių ir progą išplėšti pergalę. 84:85.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Kęstutis Žarnauskas kalbėjo : " Šiuo atveju pergalę lėmė ir sėkmė, nes, kaip parodė žaidimas, kova vyko taškas į tašką, todėl čia galėjo laimėti tiek vieni, tiek kiti ".

Kas lėmė nesėkmingai sužaistą ketvirtojo kėlinuko pabaigą ?

" Mes dar tik ieškome savo žaidimo braižo. Aš, kaip treneris, atėjau tik į pirmas varžybas. Ši komanda susikūrė jau prasidėjus sezonui, tai dar tik ieškom žaidimo braižo, dar daug žaidybinio broko. Ateityje stengsimės žaisti geriau ".

Pralaimėtojų stratego Dariaus Gvildžio komentaras : " Visų pirma noriu pasveikinti varžovus su pergale, o antra, tai mane labai nuvylė kai kurių žaidėjų požiūris į varžybas, tiesiog labai atsainiai į jas žiūrėjo, nesirinko ir todėl turėjom daug problemų po krepšiu. Kitas dalykas – teisėjavimas yra žemiau kritikos lygio, nes jeigu teisėjams parašytum vienetą, tai būtų per daug, nes nėra jokio supratimo apie krepšinį. Aš nesakau, kad tik mūsų atžvilgiu blogai švilpė. Tiek mums, tiek varžovams švilpė, aš nežinau, tragedija. Aš tikiuosi, jog lyga atsižvelgs į tai ir atsiųs į varžybas bent vieną teisėją, kuris oriantuojasi krepšinyje, nes tai, kas čia vyko šiandien, yra kažkokia pornografija, parodija ir nėra čia ką daugiau sakyt. Na, o varžovai šaunuoliai, laimėjo. Mes neturėjom aukštų žmonių, buvo spraga po krepšiu, o jie išnaudojo panaudodami tai, ką turėjo geriausio ir laimėjo. Išplėšėm neblogą pratęsimą, komanda parodė charakterį, tas pralaimėjimas nieko nereiškia ".

BC "Sporto Fėja" : T.Skardžius 20 (8 rez.perd.), L.Sutkus 17 (6 išpor.praž.), T.Gudžiūnas 13 (5 išprov.praž.), Š.Kryžius 12, V.Sedleckas 10 taškų.

"Forto Amicus-2" : D.Norkevičius 24 (31 naud., 8 išprov.praž.), J.Budriūnas 19, K.Pėkis 16 (9 rez.perd., 5 išporv.praž.), G.Vasiliauskas 13 (21 naud., 15 atk.kam., 5 išporv.praž.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 39)

Anonimas2011 lapkričio 29 d., 15:55 val.

klausimas iskyla kodel po rungtyniu akis i aki nepasaket vienas kitam sito. jums demesio truksta ar lietuviska prigimtis ant kitu sikti islindo ? teisingai Justas pasake kad taip elgtis yra labai neetiska. you dont shit where you eat.

Anonimas2011 lapkričio 28 d., 17:31 val.

gaila, gaila... tikrai gaila, kad taip viskas susikloste... nezinau net ka daugiau pridurti... gaila... tikrai gaila... uzuojauta.

Anonimas2011 lapkričio 28 d., 13:03 val.

taip nuomones tai tikrai aiskiau nei aiskios bet siaip ne vieta cia aiskintis santykius ir pilti purva vienas ant kito.

"Forto amicus - 2" po nelengvos kovos palaužė "Greičio juostą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 01:43 val.)"Forto Amicus-2" po dramatiškos kovos pasiekė pergalę (2012 vasario 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Forto Amicus - 2 po gražios ir permainingos kovos palaužė Robotukų armiją (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 20:48 val.)"Forto Amicus - 2" nušlavė "Compensą" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:31 val.)Įtempto siužeto aštuntfinalio mūšyje "Kaunas" palaužė "BC Sporto Fėją" (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:57 val.)"Forto Amicus - 2" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "Greičio Juostos" krepšininkus (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Forto Amicus - 2" aštunfinalio seriją pradėjo pergale minimaliu skirtumu (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:42 val.)Ant garbingiausios "C" lygos pakylos žengė "BC Sporto Fėja" (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 23:52 val.)"Forto Amicus - 2" be vargo susidorojo su "Vilniaus Universitetu KHF" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)Taiklus Tomo Skardžiaus baudos metimas atnešė BC "Sporto fėjai" pergalę prieš grupės autsaiderius (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)