Best 4 You vs Dentist Team (75:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Best 4 You išplėšė pergalę iš Dentist Team

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 21:56 val., peržiūros: 673

Sekmadienį Vasario 7 dieną įmonių lygos „Rind“ pirmenybėse susitiko šeimininkai „Best 4 You“ kurie turėjo iškovoję 5 pergales ir patyrė 11 pralaimėjimų. O šios dienos varžovai buvo turnyrinės lentelės kaimynai „Dentist team“ , kurie iki šio vakaro turėjo 7 pergales ir 8 pralaimėjimus. Varžybos buvo labai atkaklios ir tik paskutinėmis atakomis paaiškėjo ,kuri komanda buvo šiandien stipresnė.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų perimtu kamuolių ir lengvais R.Jurgėlo taškais iš po krepšio (2:0). Svečiai klydo toliau nerasdami savo žaidimo, o tuo pasinaudoję šeimininkai atolo nuo oponentų. Pirmuosius taškus 3 minutę svečiam pelnė A.Žotkevičius, tačiau jie jau turėjo 5 taškų deficitą (7:2).Sužaidus pusę laiko „Best 4 You“ jau turėjo (11:2) persvarą prieš varžovus, kas privertė svečius paprašyti minutės pertraukėles, po kurios žaidimas pagerėjo. „Dentist Team“ pradėjo ne tik geriau atakuoti, bet ir gintis, kas leido pasivyti varžovus. Po pirmųjų 10 minučių skirtumas buvo tik 1 taškas šeimininkų (18:17).

Antrajame kėlinuke pajutę tempą svečiai toliau demonstravo kokybiškesni ir labiau komandinį krepšinį, kas leido jau 2 minutę išlyginti rezultatą (21:21). Ne gana to likus žaisti 3 minutes priekyje jau buvo „Dentist Team“ (30:37). Šeimininkai kiek geriau sužaidė rungtynių pabaigą, tačiau po 2 kėlinių jie atsilikinėjo rezultatu (37:41).

Trečias kėlinys prasidėjo netaikliais svečių metimais tiek nuo baudų linijos tiek iš toliau, tuo pasinaudoję šeimininkai su R.Jurgėlu priekyje sumažino atsilikimą ir persvėrė rezultatą (46:45). Svečiai iš karto paprašė minutės pertraukėles, po kurios pradėjo žaisti kur kas geriau ir šį kėlinį baigė vėl pirmaujančių vaidmenyje (52:59).

Paskutiniame ketvirtyje abi ekipos žinojo, jog gali laimėti tiek viena tiek kita, todėl reikės kovoti iki galo. Po taiklaus D.Jegerovo tritaškio svečiai laiminėjo rezultatu (61:65). Vis dėlto šeimininkai nenuleido rankų ir kovojo iki galo. Likus žaisti 2 minutes „Best 4 You“ ekipa pirmavo jau 4 taškais (74:70). Paskutinę minutę svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 1 taško ir negana to M.Vaičiatis išprovokavo pražangą ir nuo baudų linijos galėjo persverti rezultatą, tačiau baudos metimai skriejo pro šalį ir rezultatu (75:73) šeimininkai šventė pergalę.

Po rungtynių laimėtojų treneris V.Lincevičius išskyrė laimėjimo priežastis:

Šiandien varžovai susirinko ne pilnos sudėties, tiesiog šiandien mūsų pataikymas buvo geresnis šiek tiek. Labai norėjome pergales šiandien tai manau tas irgi labai padėjo.

Po pralaimėjimo „Dentist Team“ ekipos treneris R.Krasnickas paklaustas, kodėl pirmavote, tačiau ketvirtajame kėlinuke įkritote į duobę ir nepavyko laimėti, ko pritrūko gale?

Matot ta duobė, tai išsibaudavome, kažkaip ir taip šiandien nebuvo 5 pagrindinių žaidėjų, tai toks ir rezultatas, žinoma norėjome laimėti. Pačiame gale perskubėjome, gal mažiau reikėjo su teisėjais veltis į kalbas.

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 34 tšk., Karolis Klimas – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Vilius Kudokas – 11 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Dentist Team: Vaidotas Stalerūnas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 18 tšk. (13 atk. kam.), Arūnas Žotkevičius – 12 tšk. (15 atk. kam.), Ramunas Baciunas – 11 tšk., Darius Jegorovas – 10 tšk.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Best 4 You“ savoje salėje pamokė „Senukus“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)Dramatiškoje kovoje pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 18:06 val.)