COMPENSA vs KK MAYBE (60:34)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

"Compensa" nubloškė KK "Maybe ekipą"

2013 sausio 14 d., Pirmadienis, 23:53 val., peržiūros: 2510

2013 sausio 14 dieną, Ąžuolo katalikiškoje mokykloje, C lygos dvikovoje susitiko Compensa (šeimininkai) ir KK Maybe (svečiai). Per pirmą kėlinį leidę vos penkis taškus pelnyti svečiam, šeimininkai nutolo keturiolikos taškų skirtumu. Antrąjame ir trečiąjame kėliniuose Compensa padidino savo pranašumą dar po vieną tašką kiekviename ir po trijų turėjo šešiolikos taškų persvarą. Ketvirtąjame vėl dominavo Compensa ir galutinis rungtynių rezultatas – 60:34 (19:5, 11:10, 13:12, 17:7).

Pirmasis kėlinys labai gerai prasidėjo šeimininkams kurie iškart išsiveržė į priekį 10:0. Šeštają pirmo ketvirčio minutę Mindaugas Andriušaitis tritaškiu atidarė savo ir komandos taškų sąskaitą – 10:3. Du baudos metimus sumetė Mindaugas Samuolis, o Andrius Raulinaitis pelnė du taškus ir skirtumas septyni taškai – 5:12. Kėlinį septyniais taškais be atsako užbaigė Compensa ir po pirmo ketvirčio – 5:19.

Antrą kėlinį atkarpa 7:1 pradėjo šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki dvidešimties taškų – 26:6. Tris taškus surinko Maybe ekipa, o dviem atsakė Compensa ir skirtumas devyniolika taškų – 28:9. Iki ketvirčio pabaigos svečiai surinko septynis, o šeimininkai du taškus ir po dviejų kėlinių – 30:15.

Trečią kėlinį po du taškus apsikeitė ekipos, o tuomet keturis surinko svečiai ir skirtumas sumažėjo iki vienuolikos – 32:21. Šešis taškus surinko šeimininkai, penkiais atsakė svečiai ir skirtumas dvylika taškų – 38:26. Mindaugas Samuolis surinko penkis taškus, o svečiai atsakė vo vienu baudos metimu ir po trijų kėlinių – 43:27.

Ketvirtą kėlinį dvitaškiu pradėjo Linas Stankevičius, o į tai Compensa rado atsakymų – pelnė šešis taškus paeiliui. Du taškus pelnė Tomas Pekarskas, o į tai šeimininkai atsakė devyniais taškais ir skirtumas išaugo iki 27 taškų – 58:31. Iki ketvirčio pabaigos svečiai skirtumą sumažino vos tašku ir galutinis rungtynių rezultatas – 60:34.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Mindaugas Samuolis sakė – Per kalėdas nesiilsėjom, treniravomės ir štai matot koks rezultatas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Justas Medekšas (14, 19 naud. bal.), Mindaugas Sakalis (12, 24 naud. bal.), Mindaugas Samuolis (11, 6 ispr. pr.), Ugnius Būda (11), Žygintas Tamulis (10, 15 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Antanas Silvestravičius (6, 18 naud. bal.), Tomas Pekarskas (6), Linas Stankevičius (6, 5 naud. bal.) taškai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

eReg2013 sausio 14 d., 23:37 val.

Vietoj G. Pajedos zaide F. Radvilas

Compensa palaužė Dice ekipą (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 19:40 val.)"Compensa" savo aikštėje įveikė "Košmarą" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)"Compensa" po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švogerių" ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Compensa" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kulautuvą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 00:09 val.)„Sporto Manija - FSM apskaita“ sutriuškino KK „Maybe“ ekipą (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "KK Maybe" ekipą (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Compensa" tik kėlinį priešinosi "Kulautuvai" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:59 val.)Merūno Visockio vedama "Compensa" išsprendė "Komandos X" lygtį (2012 gruodžio 04 d., antradienis, 23:14 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)