BK CENTRE & SPORTO MANIJA vs SPORTO MANIJA & EKODORA (65:110)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 22 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Sporto manijų" mūšyje, triuškinančią pergalę laimėjo "Sporto manija & Ekodora"

2012 gruodžio 22 d., Šeštadienis, 17:23 val., peržiūros: 3607

Šeštadienį, gruodžio 22 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko "A" lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BK "Centre & Sporto manija" (šeimininkai) ir "Sporto manija & Ekodora" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje ir su kiekviena minute didino pranašumą ir po dviejų kėlinukų turėjo 32 taškų pranašumą. Šeimininkams tik trečiame ketvirtyje pavyko truputį pasirpiešinti "Sporto manijai & Ekodorai", o paskutiniame ketvirtyje toliau vėl dominavo svečiai , kurie šventė pergalę rezultatu – 65:110.

Rungtynėms prasidėjus pirmieji nuo varžovų pabėgo svečiai ( 2:8). Šeimininkams sunkiai sekėsi įveikti " Sporto manijos & Ekodoros" gynybą, tuo pasinaudoję svečiai tolimais tritaškiais metimais padidino pranašumą iki dviženklio ( 6:23). BK "Centre & Sporto manija" pelnyti du taškais po ilgos pertraukos apmažino skirtumą iki 15 taškų, tačiau svečiai greitomis atakomis laimėjo 7:0 atkarpą ir persvara išaugo iki 22 taškų ( 8:30). LIkus žaisti dvi minutes ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir išliko besibaigiant kėlinukui 22 taškai skirtumas. Rezultatas – 12:34.

Prasidėjus antram kėlinukui BK "Centre & Sporto manijos" ekipa suaktyvino savo puolimą ir apie keturias minutes neleido svečiams didinti savo pranašumo ( 21:44), tačiau likus žaisti pusė kėlinuko svečiai pradėjo rinklti lengvus taškus iš po krepšio ir pranšumas didėjo ( 26:56). Likus žaisti, kiek mažiau nei tris minutes, šeimininkai taškus rinkdavo tik baudos metimais A.Shashkov po ilgos pertraukos pavyko apmažinti skirtumą realizuotais baudos metimais, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai ir atstatė 32 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 30:62.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo demonstruoti geresnį krepšinį, o svečių tolimi metimai skriedavo pro šalį. BK "Centre & Sporto manijos" ekipai pavyko laimėti atkarpą 10:2 ir sumažinti skirtumą iki 24 taškų, tačiau neilgma. Tolimų metimų ledus pralaužė Š.Straševičius ir svečiai ataka po atakos pradėjo susigrąžinti susikrautą pranašumą prieš ilgąją pertrauką ( 46:79). Toliau vėl komandos pradėjo žaisti apyligiai ( 50:83), bet paskutinę ataką A.Šaulio pataikytas tolimas metimas padidino iki didžiausio šios dienios pranašumo – 36 taškų. Rezultatas – 50:86.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Sporto manijos & Ekodoros" ekipai ir toliau didino pranašumą, kur laimėjo atkarpą 7:0 ( 50:93). Dėka A.Shashkov iniciatyvos šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą iki 36 taškų, o dar po keletos atakų ir iki 34 taškų, Likus žaisti keturias minutes "Sporto manijos & Ekodoros" komandos žaidėjai suaktyvino gynybą ir pagreitino puolimą , kur tai jiems leido laimėti atkarpą 13:2, kur pranašumas išaugo iki 45 taškų. Nesunkią pergalę šios dienos rungtynėse šventė "Sporto manijos & Ekodoros" ekipa rezultatu – 65:110.

Po laimėtų rungtynių "Sporto manijos & Ekodoros" komandos treneris, M.Vaškūnas, kalbėjo:" Pirmiausia noriu visus pasveikinti su artėjančiom Kalėdom, palinkėti visiems naujų ramių metų, gražių švenčių, geros nuotaikos, o dėl varžybų – jie yra silpnesni, sutikime su tai. Mes nuotaiką sau gerą pasidarėm, tikėkimės jiems nesugadinom."

BK "Centre & Sporto manija" : A.Shashkov ( 28 tšk., 6 per.kam.), O.Khomov ( 16 tšk.), E.Kalūginas ( 15 tšk., 11 atk.kam.)

"Sporto manija & Ekodora": G.Būda ( 26 tšk., 11 rez.perd., 5 per.kam.), M.Gailūnas ( 24 tšk.), K.Vaičekauskas ir Š.Straševičius pridėjo po 16 taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Andrius32012 gruodžio 22 d., 16:21 val.

Nikolay Kirsanov ---> S.Mylnirova Anatoliy Tykhovskiy ---> V.Chernenko Anton Kozlov ---> A.Shashkov Nikita Orap ---> O.Khomov

Po permainingos kovos pergalė atiteko "Sporto manija & Ekodora" komandai (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 21:48 val.)Įtemptame "A" lygos pusfinalio serijos starte "Sporto Manijos - Ekodoros" triumfas (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"A" lygos starte Prienų "Rūdupis KKSC" parklupdė nukraujavusią "Sporto manija & Ekodora" ekipą (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:35 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse - nelengva "Sporto Manija & Ekodora" komandos pergalė (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:31 val.)Puikiai sužaista ketvirtojo kėlinio antra pusė atnešė "Sporto manijai & Ekodorai" sunkią pergalę (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:58 val.)Birštono "Jazz & Diremta 2" iškovojo pirmąją pergalę "A" lygoje (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:34 val.)Su ugnele rungtyniavusi "Sporto Manija - Ekodora" patiesė ant menčių "Bangą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Voluktė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:47 val.)Atkaklioje dvikovoje BC "Jazz - Diremta-2" pranoko "Sporto Maniją - Ekodorą" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:59 val.)"Sporto Manija & Ekodora" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)