MEDAUS PIRKLIAI & DICE vs NEBAJERIS (67:70)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 17 d., Šeštadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Nebajeris" tik paskutinę minutę palaužė "Medaus pirklius & Dice" ekipą

2012 kovo 17 d., Šeštadienis, 20:50 val., peržiūros: 2695

Šeštadienį, kovo 17 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp "Medaus pirkliai & Dice" (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai). Šeimininkai vos per plauką neatsirevanšavo varžovams už praeitas varžybas. Didžiąją dalį priekyje buvę "Medaus pirkliai & Dice" paskutinę rungtynių minutę paleido pergalę iš rankų ir sunkią pergalę šventė "Nebajeris" ekipa, rezultatu - 67:70.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp komandų vyko atkakli kova (6:6), tačiau pirmieji savo pranašumą įrodė svečiai , įsiverždami į priekį (6:10). Šeimininkai sugebėjo spurtuoti 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Likus žaisti dviems minutėms svečiai vėl atstatė savo turėtą pranašumą (14:17), bet paskutinę ataką pataikytas šeimininkų tolimas metimas, išlygino rezultatą – 17:17.

Antrajame ketvirtyje sužaidus tris minutes tarp ekipų toliau buvo lygus rezultatas, tačiau šeimininkai pradėjo tolimų metimų seriją, kur svečiai tik atsakydavo dvitaškiais metimais ir likus žaisti tris minutes turėjo 9 taškų persvarą ( 41:32), Svečių tolimas metimas sušvelnino rezultatą iki 6 taškų, bet ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė "Medaus pirkliai & Dice" ir padidino savo pranašumą iki dviženklio. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 46:35.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino pranašumą iki 15 taškų ( 52:37). Svečiai spurtavo 7:0 ir pavyko sumažinti skirtumą perpus, bet šeimininkai neketino taip lengvai paleisti pranašumo ir laimėjo atkarpą 6:0 ir vėl komandas skyrė 14 taškų. Einant ketvirčiui į pabaigą, "Nebajerio" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 9 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 62:53.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (65:56). Svečiai sugebėjo laimėti atkarpą 10:0 ir ne tik panaikinti deficitą, bet ir persverti rezultatą savo naudai (65:66). Šeimininkų taiklus dvitaškis, sugrąžino vieno taško pranašumą. Likus žaisti dvienai minutei šeimininkai turėjo progą padidinti pranašumą iki 3 taškų, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šalį. Iškart svečiai užpuolė greita ataka ir persvėrė rezultatą ( 67:68). "Medaus pirkliams & Dice" nepavyko užpulti, o svečiai neskubėdami padidino pranašumą iki 3 taškų. Šeimininkai dar turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau tolimi metimai skriejo pro šalį. Sunkią pergalę šventė "Nebajeris" ekipa, rezultatu – 67:70.

Po laimėtų rungtynių "Nebajeris" ekipos žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Labai gerai sužaidė varžovai.Gerai kovojo, pataikė pirmoje rungtynių pusėje. Mes, aišku, neapsigynėme ir eilinį kartą žaidėme individualiai, o paskui susikaupėme, apsigynėme ir ant galo tiesiog mums pasisekė. Aukšti žmonės gerai sužaidė, nes planavome rungtynių pradžioje per juos žaisti. Ačiū varžovams, labai gerai sužaidė.

Po pralaimėtų rungtynių komandos treneris kalbėjo:" Šiandien gerai pataikėme, tikrai normaliai sužaidėme. Kaip paskutinėms sezono varžyboms , tikrai gerai sužaidėme."

"Medaus pirkliai & Dice": G.Ūkelis ( 17tšk.), A.Cibulskis ( 16tšk. 7 rez.perd. 9 išpr.praž. 12kl.), T.Buzas ( 9 tšk.)

"Nebajeris": A.Zasas ( 26tšk.), T.Čiuplys ( 15tšk.), A.Ignotas ( 12tšk. 11atk.kam.)

"Nebajeris" tik antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš "Medaus pirklių & dice" ekipą (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:42 val.)"Compensa" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "Medaus Pirklių & Dice" pasipriešinimą (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 20:12 val.)Atkakliame mūšyje pergalę pasiekė "Medaus Pirkliai & Dice" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:27 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" ketvirtame kėlinuke palaužė "Dice" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 12:41 val.)"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 20:38 val.)"Nebajeris" nugalėjo "Partizanų" ekipą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 22:26 val.)"Nebajeris" įveikė BC "Liuksą" (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 16:20 val.)"Compensa" rungtynių pabaigoje palaužė "Nebajerį" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 16:12 val.)Bc Liuksas neturėjo jokių problemų su Medaus Pirkliai & Dice (2012 sausio 19 d., ketvirtadienis, 01:18 val.)"Nebajeris" nesunkiai įveikė "Partizanus" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 16:09 val.)