KK PERSVARA vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA (57:83)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"Sporto Manija & Amici Pizza" pamokė KK "Persvarą"

2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:57 val., peržiūros: 3906

Ketvirtadienį (11.03), Ąžuolo katalikiškosios vid. m-klos sporto salėje įvyko "C" lygos, "D" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko KK "Persvara" (šeimininkai) ir "Sporto Manija & Amici Pizza" (svečiai). Po permainingų rungtynių, pergalę šventė svečiai - 83:57 (21:16, 9:25, 14:21, 13:21).

Rungtynes geriau pradėjo "Sporto Manija & Amici Pizza" išsiveržusi į priekį (4:9). Visgi dėka greitų šeimininkų komandos atakų pavyko persverti rezultatą (10:9). Sunkiai puolusi prieš aikštės gynybą, svečių ekipa po E.Kudirkos tritaškio jau turėjo 4 taškų deficitą (15:11). Nors "Sporto Manija & Amici Pizza" kiek vėliau ir stabilizavo žaidimą, tačiau pakreipti rezultato į savo pusę dar pirmajame kėlinyje nepavyko. KK "Persvara" po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 21:16.

Antrajame ketvirtyje aktyvus svečių ekipos spaudimas ir pakeista gynybos taktika leido laimėti atkarpą (0:15) ir perimti iniciatyvą. Būtent zoninė gynyba buvo viena iš priežasčių, dėl ko "Sporto Manija & Amici Pizza" išsiveržė į priekį (21:31). Antrojoje kėlinio pusėje KK "Persvara" išlygino žaidimą ir karts nuo karto rasdavo kelių prie varžovų krepšio. Visgi rezultato sumažinti nepavyko. Po dviejų kėlinių "Sporto Manija & Amici pizza" pirmavo – 30:41.

Po tragiško antrojo kėlinio, kurį šeimininkai pralaimėjo (9:25), KK "Persvara" šiek tiek atsigavo ir buvo sumažinusi skirtumą iki 8 taškų (41:49), tačiau šeimininkai dar kartą iššovė ir laimėdami atkarpą (0:8) vėl padidino skirtumą. Šįkart iki 16 taškų (41:57). Paskutiniąją kėlinio sekundę R.Adžagauskas švystelėjo kamuolį kiek toliau nei iš vidurio ir pataikydamas tolimą metimą pasiuntė varžovus į visišką nokdauną – 44:62.

Po tokio smūgio KK "Persvara: nebeatsigavo ir skirtumas tik dar labiau padidėjo. Kėlinys prasidėjo įspūdingai. Du tritaškius iš eilės pataikė V.Žvirblis, o D.Mikalauskas gražiu dėjimu tik dar labiau pradžiugino komandos draugus (46:70). Per likusį laiką "Sporto Manijai & Amici Pizza" ekipai teliko sutvarkyti formalumus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 57:83.

KK "Persvara": M.Satkevičius 21, E.Kudirka 10, A.Kelpšas 8 taškai.

"Sporto Manija & Amici Pizza": V.Žvirblis 19 (5/10 tritaškiai), D.Mikalauskas 19 (13 atk.kam. 31 naud.), R.Adžagauskas 13, J.Pacevičius 12 (5/8 dvit. 6 kl.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 04 d., 00:26 val.

My bad..

Anonimas2011 lapkričio 03 d., 23:28 val.

Pirmas kėlinys baigėsi 21-16. Be to sudėkite laimėjusios komandos taškus  ir pralaimėjusios ir pažiūrėkit taškų sumą ar logišką. Padaryta klaida čia.

"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pelnė pergalę bei vietą aštuntfinalyje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:46 val.)"Sporto manija & Amici pizza" be didesnio vargo įveikė "BC Ambi" ekipą (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:32 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" antroje rungtynių pusėje nukovė "BC Liuksą" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)"Sporto manija & Amici Pizza" palaužė "Bangos & Lyga.eu" pasipriešinimą (2012 vasario 03 d., penktadienis, 21:40 val.)"Remza & Irmico" įveikė "Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 23:14 val.)Sporto manija & amici pizza įrodė savo pranašumą prieš BC AMBI (2012 kovo 09 d., penktadienis, 23:29 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)