BK Centre vs Kauno kolegija (56:77)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 01 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“

2014 vasario 01 d., Šeštadienis, 21:05 val., peržiūros: 1160

Šeštadienio popietę, Kauno kolegijos didžiojoje salėje susitiko "BalticSport" B lygos ekipos BK "Centre" (šeimininkai) ir "Kauno Kolegija". Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečiai be didesnio vargo įsirašė penktąją pergalę rezultatu 56:77.

Mačas prasidėjo "Kauno Kolegijos" spurtu 3:8, o dar po keleto minučių svečiai jau turėjo 12-os taškų persvarą (4:16). Antroje kėlinio dalyje aikštės šeimininkai susiėmė ir sumažino atsilikimą – 15:22.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 ir išlygino rezultatą 22:22. "Kauno Kolegija" atsakė 12-os taškų serija (22:34), o kėlinį užbaigė pirmaudami 30:40.

Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė, svečiai dominavo po abiem krepšiais ir vis didino atotrūkį. Po trijų kėlinių komandas skyrė jau 18 taškų – 39:57.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje BK "Centre" tolimais metimais priartėjo prie varžovų, tačiau paskutiniosiomis minutėmis svečiai išlaikė iniciatyvą ir iškovojo pergalę rezultatu 56:77.

BK Centre: Kiril Zamgaev – 24 tšk., Kiril Abramzov – 12 tšk., Igor Galkin – 6 tšk.

Kauno kolegija: Tomas Viršilas – 26 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jonas Ročka – 21 tšk., Paulius Lekečinskas – 12 tšk.

„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ be didesnio vargo susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Kauno Kolegija“ po atkaklios kovos pranoko „DNC & Sports Fairy“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:12 val.)„Šilainių“ lengvas pasivaikščiojimas prieš „BK Centre“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Kauno kolegija“ nesugebėjo pasipriešinti „BC „Sporto fėja““ komandai (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)Puikiai rungtyniavusi „Kauno Kolegija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno SRC“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 19:44 val.)