Restauratoriai vs LSMU VA & Statybų vizija (74:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 01 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „LSMU VA Statybų Vizija“

2014 vasario 01 d., Šeštadienis, 23:15 val., peržiūros: 1347

2014 vasario pirmą dieną, įmonių lygos rungtynėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko "Restauratoriai" (šeimininkai) ir „LSMU VA Statybų Vizija“ (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką, tačiau po pirmo ketvirčio – 18:22. Antrasis ketvirtis buvo dar atkaklesnis ir po jo jau tik dviejų taškų skirtumas – 37:39. Trečias ketvirtis jau priklausė "Restauratoriams", kurie susikrovė devynių taškų pranašumą – 61:52. Ketvirtame ketvirtyje jau dominavo gynyba ir galutinis rungtynių rezultatas – 74:60.

Rungtynės prasidėjo septyniais svečių taškais, o dviem atsakė Jonas Snudaitis – 2:7. Dar viena svečių atkarpa 7:2 ir skirtumas jau dviženklis – 4:14. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet du tritaškius pataikė Vygintas Kalesnikas ir skirtumas jau tik keturi taškai – 13:17. Antrąjį savo tritaškį pataikė Tautvydas Švedas, o penkiais taškais atsakė "Restauratoriai" ir skirtumas jau tik du taškai – 18:20. Paskutinius du taškus šiame ketvirtyje pelnė Vaidas Babrauskas ir po pirmo kėlinio – 18:22.

Šešiais taškais antrą kėlinį pradėjo šeimininkai, o lygiai taip pat per kitą minutę atsakė ir svečiai ir skirtumas keturi taškai – 24:28. Vėl šešis taškus pelnė "Restauratoriai", o dabar jau tik penkiais atsakė „LSMU VA Statybų Vizija“ ir rezultatas – 30:33. Du taškus pelnė Julius Rajackas, o šešiais atsakė Statybų Vizija ir skirtumas vėl paaugo iki septynių – 32:39. Kėlinį penkiais taškais užbaigė "Restauratoriai" ir po dviejų kėlinių – 37:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais svečių taškais, o tuomet jau sekė įspūdinga šeimininkų atkarpa 16:0 ir jie jau išsiveržė į priekį rezultatu – 53:44. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet iki ketvirčio pabaigos komandos pasikeitė po penkis taškus ir po trijų ketvirčių šeimininkai turėjo devynių taškų pranašumą – 61:52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių atkarpa 8:2 ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų – 63:60. Tačiau tai buvo paskutiniai „LSMU VA Statybų Vizija“ komandos taškai, o "Restauratorių" komanda dar surinko vienuolika ir galutinis rungtynių rezultatas – 74:60.

"Restauratoriai": Jonas Snudaitis – 24 tšk., Augustas Mikalonis – 14 tšk., Juris Goštautas – 10 tšk. (15 atk. kam.)

"LSMU VA & Statybų vizija": Marius Petrauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tautvydas Švedas – 12 tšk., Vaidas Babrauskas – 11 tšk.

„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)