RYTERNA vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (64:85)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 17:30 val. @ Sargėnų vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas LT-47416

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo nesunkią pergalę

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 19:34 val., peržiūros: 4214

Antradienį, gruodžio 6 dieną Sargėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Ryterna" ir svečių "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ekipų. Iki pirmojo kėlinuko vidurio komandos žaidė apylygiai, tačiau vėliau svečiai pradėjo tolti ir didinti pranašumą. Jau po dviejų kėlinukų buvo galima prognozuoti nugalėtoją. Nors skirtumas tarp komandų ir buvo įtikinamas, tačiau šeimininkų krepšininkai ir toliai nenuleido rankų, tačiau vistiek turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu 64:85 (7:16, 18:22, 16:30, 23:17).

Abiejų ekipų krepšininkai rungtynes pradėjo kiek sukaustyti šalčio, tačiau sušilus ėmė vieni po kitų keistis rezultatyviomis atakomis. Po to, kai šeimininkai išsiveržė į priekį vieno taško skirtumu "Kautra & Currus ir Dariau Baldai" ekipos žaidėjai surengė spurtą 9:0 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Iki kėlinuko pabaigos daugiau nieko ypatingo neįvyko, apart to, kad svečiai pataikė vieną baudos metimą iš dviejų galimų. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki dvylikos taškų. Toliau pranašumas padidėjo iki trylikos taškų, tačiau "Ryternos" krepšininkai sužaidė atkarpą 6:0 ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Svečių žaidėjai neliko pasimetę ir į tai atsakė surengdami spurtą 7:0 ir įgydami jau keturiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau komandos vienodai sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, kol T.Gustaitis pelnė penkis taškus iš eilės ir suteikė svečiams šešiolikos taškų persvarą. Iki ilgosios pertraukos pradžios šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki trylikos taškų. 25:38.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje komandų žaidimo braižas atrodė panašus. Abi ekipos puolimą rėmė tolimais metimais, tačiau vistik truputį geriau sekėsi "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ekipai ir jie įgijo šešiolikos taškų pranašumą. Vėliau šeimininkai pelnė du taškus ir sumažino deficitą iki keturiolikos taškų, tačiau svečių krepšininkai į tai atsakė spurtu 17:2, kuris truko iki kėlinuko pabaigos ir suteikė "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" komandai jau net 27 taškų persvarą. Po trečiojo ketvirčio ketvirtasis kėlinukas tapo tik formalumu. Nors pačioje pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki septyniolikos taškų, tačiau netrukus svečių žaidėjai atsibudo ir vėl pradėjo po truputį didinti pranašumą. Pačioje rungtynių pabaigoje komandos apsikeitė jau nieko nebereiškiančiais taikliais tolimais metimais ir pergalę rezultatu 64:85 šventė svečiai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Kaip ir visada buvome šiek tiek stipresni, žaidėme prieš truputį žemesnio lygio komandą. Iš pradžių buvome tik penkiese, vėliau pasipildėm dar vienu žaidėju ".

Kodėl taip negausiai susirinkote?

"Verslas, nevisi gali. Kai kurie mokos, kai kurie dirba".

Salėje nebuvo šalta?

"Tikrai šaltoka, tačiau sąlygos visiems vienodos".

Pralaimėtojų ekipos treneris kalbėjo : " Reikia "chebrai" surengti tikrą sporto stovyklą ir pradėt visko mokyt nuo pagrindų, nes daryti tiek klaidų, atiduoti tiek perdavimų varžovams tai yra negerai. Pirmiausiai reiks išmokti varytis ir perdavinėti kamuolį".

"Ryterna" :
D.Špakauskas 21, V.Marcinkevičius, T.Žukauskas ir E.Budrys – po 11 taškų.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" : M.Karauskas 21 (5 išprov.praž.), T.Gustaitis 20, T.Petrosšius 18 (25 naud., 10 atk.kam., 5 rez.perd., 5 per.kam.), T.Vaitkūnas 14 (6 rez.perd.) taškų,

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 gruodžio 07 d., 02:47 val.

Mldc , nenugalimi  , Nerijus , Londonas

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:19 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pažemino "Krasta Auto Kaunas" ekipą (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ įveikė dar vieną varžovą (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 21:30 val.)Lengvai pasiekta "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 21:55 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" jau pirmoje rungtynių pusėje sutriuškino "Best 4 You" ekipą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)Puikus nusiteikimas kovai atnešė "Kautrai & Currus ir Dariaus baldams" pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Krasta Auto Kaunas" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 19:58 val.)Kautra & Currus ir Dariaus Baldai įrodė savo pranašumą prieš Kauno Oro Uostą ir lana lectą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:51 val.)